Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia okostelómat viszem...

Nokia okostelómat viszem szerelni,valószínű mikrofon csere!(Ha megszerelik) Ha szétszedik,utána be kell mindenhova újrapötyögni a neten a jelszavakat?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés.Amúgy miért mondják minden telefonboltban,hogy nem érdemes szerelni,vegyen újat?

2022. máj. 24. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudtad, hogy a mikrofonba van eltárolva minden jelszó? :D

Mert nem tudják megjavítani, viszont náluk szívesen elköltheted a pénzed

2022. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért mondják azt, mert újat venni drágább, és nekik az jobban megéri.

Akkor nem éri meg újat venni, ha amúgy zsírúj a telefon, vagy max. 1-2 éves.


Igen, a szervízben szoktak hard resetet csinálni, azzal minden elvész. (A telefon szervízbe való beadása előtt - ha tudsz - csinálnék mindenről mentést (angolul backup), hogy amennyiben gyári visszaállítást csinálnak rajta (ami a világon mindent töröl), akkor utána legyen mit visszapakolnod.

2022. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
érdemes a kockásfűzetbe mindent beirni.
2022. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom,azért kérdezem,ha szétkapják minden jelszó elszáll-e

Nyilván a szétszedésen van a hangsúly nem a mikrofonon :)

Azért köszi :)

2022. máj. 24. 12:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Valahol fel vannak írva nagyjából.csak az Instagramnál leszek bajban meg a twitternél.
2022. máj. 24. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan, mikrofon csere miatt meg se adnám a jelszavamat, nemhogy hagynám törölni mindent.

Ha reset nélkül nem tudnak mikrofont cserélni, akkor azzal se.

Majd én kipróbálom, ha jót tesznek bele úgyis működni fog

2022. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a sim kártyát kicserélték,elméletileg most jó sztem volt vagy 10 éves .
2022. máj. 24. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudok hozzászólni érdemben, mert nem látom, nincs a kezemben, nem nyomkodhatom meg távolból a telefonod, de szerintem egy mai(vagy akár 2-3 évvel ezelőtti, ebből a szempontból ez édesmindegy) telefon esetében a 10 éves kor az olyan, mint a 100 éves ember. Szinte garantált, csaknem borítékolható, hogy fog már sokáig menni, a SIM csere az meg szerintem a világon semmit nem jelent. (Max. esetleg azt,annyit, hogy ezzel megváltozott a telefonszámod, de ennyit és nem többet.)


Csodát egy 10 éves OKOStelefontól már ne várjon az ember. A régi, klasszikus, nem okos, ma is kapható butatelefonokról viszont simán el tudok képzelni a mai világban is ekkora, ilyen tartós élettartamot.Cserébe semmit nem lehet velük csinálni, csak telefonálni, meg SMS-t írni.

2022. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A sim kártya volt öreg bocsi elírtam.
2022. máj. 24. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

8 vagyok. Elírtam. Ehelyett:


Szinte garantált, csaknem borítékolható, hogy fog már sokáig menni, a SIM csere az meg szerintem a világon semmit nem jelent. (Max. esetleg azt,annyit, hogy ezzel megváltozott a telefonszámod, de ennyit és nem többet.)


Azt akartam írni, hogy:

Szinte garantált, csaknem borítékolható, hogy NEM fog már sokáig menni, a SIM csere az meg szerintem a világon semmit nem jelent. (Max. esetleg azt,annyit, hogy ezzel megváltozott a telefonszámod, de ennyit és nem többet.)

2022. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!