Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallott már esetleg valaki az...

Hallott már esetleg valaki az Euro Express Mobil boltról, forgalmazóról? Megbízhatóak-e?

Figyelt kérdés
Az árak nagyon kedvezőek az oldalon és rendelés előtt érdekelne, hogy van-e már esetleg valakinek tapasztalata velük kapcsolatban.

2022. máj. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
cseh cég.
2022. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam tesztelni, hogy az elérhetőségeiket kipróbálom.

Ha felveszik a telefont, akkor kérdezek valamit a szállításról, vagy kedvezményekről. Ha az email kommunikáció is működik, akkor az már jó kezdésnek számít.

Ha nem válaszolnak, nem veszik fel a telefont, nem beszélnek magyarul, vagy ilyesmi, akkor nem erőltetem. Nálam már az negatívumnak számít, hogy Prágai cég és román meg magyar nyelv van a honlapon.

2022. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én rendeltem màr az oldalrol,könnyü volt a kapcsolat felvétel a cseh szàmot hivtam majd egy magyar szàmról vissza hivtak mondvàn ,hogy a magyar szamokat magyar kollegàk hívjàk és kezelik,a szàllítàst 3 hétben maximalizàltàk ( nem gyors ,de nincs külön dija)màsodik héten jött meg a készülék amire 1 év gyàrtói es kettő év jótàllàst vàllaltak, a roman es a magyar nyelven kívül angol is van az oldalukon
2022. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
#3 meg is kaptad már a terméket? Érdekelne engem is a kérdésre a válasz, valóban jó áron vannak kínálva a cuccok, de ez gyanús. Amíg “kézzel fogható” tapasztalatot nem találok róluk én nem rendelek. Cseh céginfós oldalon Németh Ferenc nevet találtam mint cégvezető, úgyhogy valaki magyar ténykedik (vagy simliskedik) a dolog mögött.
2022. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%
Nyilvan kaptam telefont ezert irtam le,mi hogyan tortent,szerintem te anyakonyvi kivonatot is kerj a telefonod mellé.
2022. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csalók, senki ne rendeljen tőlük. Sajnos én megtettem még június végén, azóta semmi. A cseh számot nem veszik, vissza sem hívnak, emailre is csak az elején válaszoltak. Kaptam pár napja egy mailt, hogy a rendelés sikerült, majd egy hívást a "futártól", magyar számról, hogy e hét közepén jön a csomag. Nyilván semmi nem jött, időhúzásra játszanak, ezt a számot sem veszik fel ha visszahívod. Rendőrségi feljelentést már megtettem, illetve értesítettem a revolutot is.
2022. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!