Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rug Gear RG 730 Mobiltelefonró...

Rug Gear RG 730 Mobiltelefonról a forgalmazó nem válaszol a kérdéseimre : Magyar menü véne? Menyire megbízható? Hol szervizelik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 22:00
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
A készüléknek nincs magyar forgalmazója...
2016. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony.....



A www.SuperGamer.hu webáruházat az:


Arasid Kft üzemelteti,

Székhelye: Lazovná 69, 97401 Besztercebánya (Banská Bystrica), Szlovákia

Cégjegyzékszám: 36054241

Adószám: SK2020095605 / HU26901475


Felügyeleti szervünk:


Inšpektorát SOI pre Banskobystrický kraj

Dolná 46, 974 00 Banská Bystrica

odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa

tel. č.: 048/412 49 69

048/415 18 71

fax. č: 048/4124 693

e-mail: bb@soi.sk

2016. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Én egyszer vettem tőlük fejhallgatót, ami elromlott, és szartak javíttatni.
2016. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a forgalmazó nem válaszol a kérdéseimre"

Cicám, ha a kérdésed az Árukeresőre írtad ki, ne is csodálkozz. Ennyi erővel a homlokodra is írhattad volna alkoholos filccel.

Szerintem ne vásárolj online üzletben, maradj a jól bevált módszernél: bemész a boltba pénzt odaadod, kezedbe nyomják a cuccot. Ráadásul ennyi pénzért külön telefon és külön tok együttessel jobban jössz ki. Vízálló tokot 3-5 ezerért már kapsz a népszerűbb modellekre. Ezt a tudást más készülékek esetében már megkapod 40 ezer körül.

Én is hasonlóan csináltam, vettem 35-ért egy használt de kiváló állapotú Galaxy S4-et, rádobtam egy tokot 7 ezerért, ha összefestékezem vagy leamortizálom, kicserélem rajta, a Rug Gear-on nem lehet:

[link]

És nem 174 ezret, csak 42 ezret költöttem, tudásra ugyanott vannak. Igaz ugyanúgy nincs rá gari mint amit te néztél ki, de az S4-hez bármikor van alkatrész olcsón, míg a Rug Gear-hoz nem tudsz venni semmit, max töltőt.

2016. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!