Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér használtan ma egy...

Mennyit ér használtan ma egy Iphone7?

Figyelt kérdés
2019 elején vásárolt Iphone7, 76%-os akksi kapacitással mennyiért adható el? Eredeti alkatrészek nélkül. Én 30 és 50 közé lőttem be.

2022. máj. 25. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az reális lehet, de inkább 30. Ugye ott kezdődik, hogy aki megveszi annak illő lenne akksit cserélni. 76% azért már nem muzsikál olyan jól. Az plusz X ezer (fogalmam sincs mennyiért tesznek bele akksit, de nem 5000 forintos tétel gondolom).
2022. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 30-35 között el lehet passzolni, mert még ér annyit.
2022. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30 kb ha hibátlan. Mert jó akkuval 40-50ig vannak
2022. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én is ilyesmit sejtettem, akkor lehet érdemesebb megtartani tartalék telónak. :D
2022. máj. 25. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Jaja 40 környéke jó.

Én a 8+ alig tudtam elsózni 60-ért... :D

2022. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkoa tárhelyes modell? Mert az is befolyásolja az árát.
2022. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
15-20 ezer ft. Főleg úgy, hogy az Apple 2 éves szoftveres támogatást lopott el a felhasználóktól azzal, hogy a 15-ös ios konkrétan semmit sem tartalmazott, az idén megjelenő jogosan megjáró 16-os updateból pedig kirekesztette őket az Apple, azzal, hogy 2 generációtól vonta meg a szoftveres támogatást, a 6. és a 7. generációtól is egyaránt.
2022. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy az IOS 15 nem tartalmazott lényeges újításokat, még nem jelenti azt, hogy az Apple ellopta a telefontól a támogatást. Az meg, hogy az IOS 16-ot nem kapja meg a 7-es modell, már teljesen reális gondolkodásnak tűnik, tekintve, hogy az a telefon szeptemberben lesz 6 éves. Szép kort élt meg az IPhone 7-es, de a vas, ami benne van, már elavult, és már az új rendszer valószínűleg nem futna el rajta megfelelően, így az Apple már a háttérbe szorítja a régi telefonokat. Semmi nem tarthat örökké.
2022. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Visszatérve az IOS 15-höz (Az előző kommentelő vagyok egyébként), még rengeteg alkalmazás fog évekig frissülni úgy, hogy kompatibilisek lesznek az IOS 15-össel. Sőt, jobbat mondok: Lehet, hogy el fog jönni az az idő, hogy az IOS 14 már a háttérbe fog szorulni az alkalmazásfejlesztők által is, de még a 15-ösre simán felmennek azok az appok, amik a 14-esre nem. Szóval mégis csak jó volt az a 15-ös támogatás az Apple részéről! Az már más kérdés, hogy addigra a legtöbb IPhone 7-es már használhatatlan lesz az akkumulátor, és az egyéb elhasználódás miatt.
2022. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!