Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S10e meddig...

A Samsung Galaxy S10e meddig kap még támogatást, megéri venni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább realme 8i vagy realme 9i legyen?

Elvileg előbbibe a proci erősebb, bár kamerában és más dolgokban elmarad tőle. Nekem nem is feltétlen a proci ereje számít. Elvileg a realme 8i sem kap addig támogatást mint a 9i. De azért az S10E hardverileg észrevehetően is erősebb mint a másik 2 telo. És gondolom a többi helyen is ez a helyzet. Viszont ha nem lesz támogatott nem tudom mennyire lassul be játékoknál, maga a rendszer. Milyen alkalmazásokat és azokat hogyan tudom használni. Illetve a Galaxy S10e amúgy is jó lenne nekem, mert szeretem a kisebb méretet. Tehát akkor melyik éri meg a 3 közül?



2022. máj. 26. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S10e
realme 8i
realme 9i
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
S10e még kövi év nyaráig garantáltan kap biztonsági frissítést, elképzelhető hogy utánna is kap egy két kritikusnak ítélt frissítést. :)
2022. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert normál frissítést idén kapott utoljára?
2022. máj. 26. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idén kapott android 12-t és UneUI 4.0-t
2022. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!