Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakivel előfordult már ez?...

Valakivel előfordult már ez? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy egy új telefont kaptam, mert a réginek betört a képernyője, az új telefon Huawei nova 8i, amire ugye már nem lehet telepíteni a Google app store-t. Van egy játék, Genshin Impact, amit nagyon szeretek, de hiába töltöttem le máshonnan az új telefonra, nem engedi, hogy be lépjek a játékba a gmail-emmel, pedig az eszközön be voltam jelentkezve a gmail-embe. Nem tudom, miért nem engedi, és szeretnék segítséget vagy tanácsot kérni, hogy esetleg tudok-e valamit csinálni és ha igen akkor mit? A válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 26. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz a telefonhoz Google fiókot társítani. Ettől függetlenül ha a játékban gmailes címmel regisztráltál fiókot, ami nem a Google fiókodhoz kötődik, hanem egy mezei e-mail regisztráció, mennie kéne. Ha viszont a Google fiókhoz férne hozzá, nem pedig klasszikus regisztráció történt, akkor nem tudsz mit tenni. Az AppGalleryben nézd meg, nincs-e Google mentes verziója.
2022. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!