Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone xr miért írja ki h...

IPhone xr miért írja ki h ismeretlen alkatrész ha elvileg új az aksi benne ?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vettem , használtan ,telefonos boltba egyébként elvileg teljesen fel van újítva garancia is van rajta persze ,100e volt

Már mikor ki jöttem az üzletből akkor észrevettem az autóban h a beallitasoknal kiírja h ismeretlen eszköz az akkuklatornal , azt írja h vagy nem eredeti Apple aksi vagy nem jól működik v nem jól van beszerelve , vissza is vittek gyorsan h akkor most miez mert elvileg új van benne, azt mondta az eladó h még biztos nem érzékeli a telefon várjam meg míg 2x teljesen feltölti de ha aztán is kiírja tesz bele előttem egy másikat mármint aksit

Nem is lenne azzal baj ha olcsóbban meg akarja úszni és nem Apple aksit használ de akkor mondja meg az igazat .. vagy sztetek ez lehetséges ? Már 2x teljesen fel töltöttem mégis kiírja ráadásul már 2x oktalanul ki is kapcsolt . Fel tettem tölteni aztán kapcsolt vissza


2022. máj. 28. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az akkucsere során utángyártottat tettek bele, nem eredetit.
2022. máj. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem eredeti akku, ennyi az egész. Ilyen meg nincs, hogy 'még nem érzékeli', de majd egyszer fogja... vagy az első pillanattól fogva felismeri, vagy soha. Csak át akart verni, abban bízva, hogy később már úgysem viszed vissza.

És nem, nem fog előtted új akkut belerakni, mivel az nem egy öt perces művelet, amit szépen megvárhatsz.

2022. máj. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OEM akkumulátort tettek bele,azzal is lehetne de több munkával jár,flexkábel cserével,forrasztással stb.

Itt elmagyarázzák:

https://www.youtube.com/watch?v=8rWHl9UAQBA

2022. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!