Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jobb alternatíva a Xiaomi...

Van jobb alternatíva a Xiaomi 11T-től? Mondhatni, hogy nincs jobb mobil 120 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Az igényem például abból áll, hogy 120hz kijelző, jó akksi, gyors tölthetőség, elviselhető kamera, jobb processzor mint ami az árkategóriában használatos.


Ezeket mind kipipálja, de életemben Samsung-os voltam, az miui-t meg kell majd szoknom, valamint azt is, hogy egy hatalmas, nehéz két kezes mobilt kell majd használnom, na meg persze a xiaomi reklámok...

Viszont az árban nem igazán láttam olyat amin érdemes lenne elgondolkozni.

Hiába mediatek, de jónak tűnik nagyon ez a proci. Ami mobil ettől jobb, közel van a 200k-hoz, annyit meg nem adnék most ki.


Szerintetek?



2022. máj. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Xiaomi Poco X3 Pro -m van, nagyon elégedett vagyok vele. Nem sokkal olcsóbb, mint a 11T, de a CPU jobb, illetve a tárhely is nagyobb. Nagyon tudom ajánlani, de lehet, hogy a 11T tényleg jobban megfelel az igényeidnek.

[link]

2022. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ :)

Benchmarkok szerint erősebb a mediatek ami a 11T-ben van. [link]

2022. máj. 29. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen a Xiaomi 11T erősebb még a Poco F3-tol is. Szerintem vedd meg mert nagyon megéri.
2022. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Poco f3 erősebb. Videokártyát is nézzetek ne csak a procit!
2022. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Simon Petrikov válasza:
2022. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Simon Petrikov válasza:
2022. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most 10% cpu teljesítménytől nem fogok hasra esni, miközben minden másban rosszabb; kamera, aksi, kijelző (minőség + jobb gorilla minősítés), anyag használat (üveg+alu), hangszórók, töltés gyorsasága, minimum 3 év android frissítés megjelenítéstől számítva..


Tehát tényleg csak a cpu ami erénye a poco-nak, minden másban rosszabb.

2022. jún. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!