Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi 9-et ha frissít...

A Xiaomi Redmi 9-et ha frissítem MIUI 12.5-re akkor jobban fog működni?

Figyelt kérdés

Elvileg ez a miui frissítés nem olyan bugos. Ezért is gondoltam arra, hogy frissítem rá a telefonom. Mert egyébként nagyjából normálisan működik a telefon. Azonban sokszor van random reklám YouTube videók közben ami zavaró. De ami még para, hogy olyan is volt már, hogy a csirkemellről beszélgettünk egyik barátommal. És rá pár percre egy csirkemellel kapcsolatos reklámot is dobott be. Illetve az ertesítéseket sem küldi ki normálisan. Illetve ritkán megbolondul és teljesen mást csinál amit szeretnék. Na ezt akarok kiiktatni. Néha vannak lassulasok és megakadások is. Ez még mondjuk viselhető lenne. De 4gb ramos verzió van és az ablakokat is szereti újra tölteni. Ha kilepek és utána később vissza lépek. A játékokat is viszi, de ott is néha vannak olyan laggok. Akár fél percig is, illetve fps drop is jellemző szokott lenni. De ez érthető ennél a telefonnál.

A barátomnak a Xiaomi Redmi 10-e van. Miui 12.5 fut rajta és sokkal jobb mint az én telefonom. Azok amiket itt fel soroltam nem jellemzik. Esetleg a reklámokat adja neki is néha, de YouTuben ritkán. Az ertesítéseket nem tudom, hogy megkapja e normálisan.



2022. máj. 31. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Youtube problémára: Newpipe app. Se reklámok, se életkori megkötéses videók letiltása.
2022. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2022. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rekámokat meg a csirkemelles lehallgatást nem fogja megoldani a frissítés. A kisebb akadásokat talán igen, de a MIUI az elsősorban a MI User Interface, azaz nagyon utána kellene olvasni, hogy a rendszerben is vannak-e érdemi frissítések, vagy csak a csicsázáson és kiegészítő gyári appokon reszeltek.


És frissítés előtt egy nagy mentés mindenképp indokolt, fotók, appok stb szinkronizálhatók a google drive-val.

2022. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!