Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ukrajnába átér még valamelyik...

Ukrajnába átér még valamelyik szolgáltató internetje?

Figyelt kérdés

Üdv!

Fogok menni Ukrajnába pár napra de kellene nekem internet.

A határmenti faluba megyek vagy 15 kmre van a magyar határtól. Bene

[link]



Itt a google térkép link. Nem akarok ezreket kiadni a roming internetért, gondoltam valamelyik szolgáltatónál megveszem a pár napos korlátlant és abba a faluba még átér a magyar mobilnet!

Szerintetek melyik szolgáltató mobilnetje ér át Ukrajnán belül ebbe a kis faluba? A Yettel, Telekom vagy a Vodafone?


2022. jún. 5. 13:03
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

A háború miatt nincs most roaming díj.


[link]

2022. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mit takar? Ha most ott vagyok akkor ?
2022. jún. 5. 13:19
 3/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Azt, hogy ugyanúgy használhatod a mobilneteded, mint az EU-n belül. Nem lesz plusz költség, vagy ha mégis megjelenik a számlán, akkor számlazáráskor jóváírják.
2022. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

az már nem határ menti, akihez kimész kérd meg, hogy nézze meg a mobilján, melyik szolgáltatókat éri el?


határ menti pl. Komarno, Párkány, Csap, Szalóka

2022. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!