Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legolcsóbb 5G mobilintern...

Mi a legolcsóbb 5G mobilinternet csomag?

Figyelt kérdés

Gondolom a szolgáltatók kilőve... flottát kéne találnom


Nyárra kéne a nyaralóba valami. Tehát 3 hónap, ami kilövi a hűségidőt. És kéne, hogy adjanak a csomaghoz egy sticket vagy wifi routert. Ahogy néztem, már mindenkinek van 5G-je Balatonon (kivéve digi), így bármelyik flotta okés.

Adatforgalom... hát, korlátlan talán, de 100GB legalább.


2022. jún. 5. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
4G miért nem jó,mi a baj vele?
2022. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ahogy néztem, már mindenkinek van 5G-je Balatonon"
2022. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Balatonon alacsony frekvenciasávokat használnak 4G-hez, tehát kevés toronnyal fednek le nagy területet. Ez azt jelenti, hogy mikor nyáron megtelik a part, túlterhelt lesz a hálózat, akkor a 4G sebesség 10 mbit alá csökken, akár teljesen ellehetetlenül a videók lejátszása, ez pedig már jelentősen korlátozó tud lenni a médiafogyasztásom tekintetében.


5G egyik lényege pedig pont az, hogy egy torony akár százezer ügyfelet is ki tud szolgálni. Nem gigabitet várok, de egy konstans 50 mbit kell legalább. Szóval remélem tényleg jól műxik az 5G, de semmi értelmes flottát nem találtam eddig.

2022. jún. 6. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!