Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200ezer körül milyen telefont...

200ezer körül milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Az alábbi dolgokra használom(használnám) a telefont: insta, messenger, tiktok, youtube, google, call of duty es lightosabb jatekok hetente parszor max, nagyon sok foto es video keszites, illetve enyhe videovagas. Samsungokkal csak rossz elmenyem volt eddig, szoval az kiesik. Maximum 230körül vennék, újonnan vagy használtan, kamera és teljesítmény lenne a fontos, üzemidő annyira nem izgat mivel gyakran vagyok otthon illetve munkahelyen is fix töltési lehetőségem van. Mit válasszak?

2022. jún. 6. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A52s 5g több sebből vérzik, nekem volt, optikai stabilizátor mellett is remegősebb a felvétel mint egy sima telefonon, 4 ora hasznalat alatt lemerul az aksija, es laggol a 120hz."

Akkor lehet a tied gyári hibás volt, mert én is A52s 5G-t használok, de a videófelvétel nagyon stabil, a kijelzőidő simán 5 óra felett van böngészéssel, játékkal, chateléssel, és egyáltalán nem laggol a 120 Hz.

2022. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
IPhone 12 vagy android fronton a Xiaomi 12 lenne jó választás.
2022. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

“a samsung ezerszer jobb mint az a csotrogány iphone”


Számodra lehet, de nem te vagy a világ közepe, hogy te legyél a mérvadó. Nekem volt mindkét márkából telóm és nem a Samsung jött be jobban. Sőt, többet nem kell ilyen. De ízlések és pofonok, mindenki maga döntse el mi jó neki.


“Nálam egy mobilnál a lélektani határ a 100k huf.

Ennél többet költeni erre szerintem nem érdemes.”


Ki a f…t érdekli hogy te mennyit vagy hajlandó telefonra költeni ? Nem ez volt a kérdés.

2022. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!