Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200ezer körül milyen telefont...

200ezer körül milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Az alábbi dolgokra használom(használnám) a telefont: insta, messenger, tiktok, youtube, google, call of duty es lightosabb jatekok hetente parszor max, nagyon sok foto es video keszites, illetve enyhe videovagas. Samsungokkal csak rossz elmenyem volt eddig, szoval az kiesik. Maximum 230körül vennék, újonnan vagy használtan, kamera és teljesítmény lenne a fontos, üzemidő annyira nem izgat mivel gyakran vagyok otthon illetve munkahelyen is fix töltési lehetőségem van. Mit válasszak?

2022. jún. 6. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
iPhone 12 a leírás alapján.
2022. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En is azt neztem, viszont 2 eves letere meg mindig kib*szott draga, ha jol emlekszem 250 ezer a 64!!!! GB-s varians...
2022. jún. 6. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Az lehet, de gondolj bele hogy még a jövőre kijövő androidos telefonoknál is erősebb és hosszabb supporttal rendelkezik.

Szóval én fixen beruháznék egy 12-es iPhone-ra ha már ennyi pénzt költök telefonra.

Hozzátéve a 12 Mini olcsóbb, ha az kényelmes az is jó vétel.

2022. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
a samsung ezerszer jobb mint az a csotrogány iphone
2022. jún. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Morzsi007 ***** válasza:
52%

Az iphone meg milliószor jobb, mint bármi más.

Ilyen választ nem nehéz írni. :)))


12 Mini, ha a méret a lényeg, 12, ha belefér a keretbe.

2022. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"2 eves letere meg mindig kib*szott draga"

Szokjatok hozzá a drágaságoz!

Gyenge a forint, csak az iPhone 12 megjelenése óta 40 forinttal gyengébb az euróhoz képest. Vagyis a 800 eurós iPhone 12 32000 forinttal drágult. Ezeket az árfolyamveszteségeket nem fogják sokáig lenyelni a gyártók.

És a helyzet hamarsan sokkal rosszabb lesz. Ha akartok venni valamit, akkor vegyetek, mert néhány hónap múlva örülünk ha kenyeret tudunk venni.

2022. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bferike ***** válasza:
34%

Nálam egy mobilnál a lélektani határ a 100k huf.

Ennél többet költeni erre szerintem nem érdemes.

2022. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7.Értem, na de mit kapsz 100k-ért?

Max 1 éves supportot, de ezzel sokat mondtam, kb. átlagos vagy az alatti kamerát, gyatra szoftvert, nem túl erős hardvert(nem csak játékhoz kell, hanem pl. kamerához is), sokkal rosszabb anyaghasználatot és közel sem annyira megbízható.

Egy A52S 5G-t össze sem lehet hasonlítani egy 100k körüli Xiaomi-val, és még csak nem is iPhone 11-ről van szó...

2022. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8/8

A52s 5g több sebből vérzik, nekem volt, optikai stabilizátor mellett is remegősebb a felvétel mint egy sima telefonon, 4 ora hasznalat alatt lemerul az aksija, es laggol a 120hz.

2022. jún. 7. 14:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi, ezek igazak de annyi pénzért nincs jobb telefon.

Aki többre vágyik nézzen szét az iPhone-k között, de igazából azokon kívül is lehet jó ajánlat, pl. Moto G200.

2022. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!