Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a Bluetooth...

Miért nem jó a Bluetooth fülhallgatóm séta közben?

Figyelt kérdés

Vettem egy új Bluetooth fülhallgatót, teljesen ugyanolyat, mint az előző. De ha séta közben használom vagy a táskámba teszem, nem szól vagy akadozik. Ugyanezt csinálta egy másik, amit kölcsönbe kaptam és ideiglenesen használtam. A fülhallgatót pedig kipróbáltam a tablettemmel, azzal tökéletes. Szóval a telefonommal van a gond. Viszont ha újraindítom, mielőtt csatlakoznék a fülhallgatóra, akkor tökéletes.

Nem tudja esetleg valaki, hogy mitől lehet ez?


2022. jún. 7. 15:47
 1/1 Lájsz ***** válasza:
100%
Egyszerűen gyenge a Bluetooth jele a telefonodnak. Én is ilyen fülhallgatót használok, és ha van egy kis légmozgás, vagy ha rosszul teszem a telót a zsebembe (nálam akkor jó ha fejjel lefelé van) akkor elmegy-szakadozik a zene. Több telefonnal próbálkoztam bár, egyedül egy kínai umi teló volt minden esetben hibátlanul működött. Annyit tudsz tenni hogy a füleshez minél közelebb tartod a telót, pl felső zseb, válltáska... Így nagyobb eséllyel fog normálisan szólni. Az ujraindítás valójában nem old meg semmit, egyszerűen akkor épp szerencsés módon pont jó volt a kontakt a telód és a fülhallgatód között.
2022. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!