Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyomógombos mobiltelefont...

Nyomógombos mobiltelefont használni mennyire ciki, ha az illető 60 feletti?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 20:16
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz netezni, akkor semennyire.
2022. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A boltokban is szokták ezt javasolni idősebb hozzátartozónak.
2022. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolnám, hogy ciki. Mellesleg,(lehet csak én látom így) a társadalom manapság már egyre elfogadóbb mindenkivel. Legalábbis én így vettem észre. Nem szólják meg az embert, nem nézik le, ha más, vagy éppen régimódi. Még az alsóbb korosztályok sem. Legalábbis én ezt tapasztaltam a környezetemben.
2022. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem azzal ne foglalkozz, hogy mi ciki és mi nem a többi embernek, az a lényeg, hogy a felhasználó boldoguljon vele. Valamelyik nap láttam egy kihajthatós régi fajta mobillal telefonálni egy nőt, rendesen irigyeltem, hogy nem ezt a nagy téglát kell cipelnie, habem még működik a régi jó kis telcsije.
2022. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek se ciki. Pegasus free ugye... Hogy ha már praktikusak vagyunk.
2022. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy ciki... faterom és a haverja is gombos telefonnal vagánykodik, 70-80 évesek.
2022. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Ha pedig 60 feletti az illető akkor meg pláne nem ciki. Bár nem akarok tapintatlan lenni, nyilván a 60 év feletti ember már idős, és az idősek nem nagyon szeretik az ilyen hiperszuper kütyüket.

Nagymamám például ki nem állhatja az érintőképernyős okostelefonokat.

Ő marad a vezetékesnél, illetve most rávan kényszerülve az okostelefonra nyilván, mivel az van neki, de mint mondtam nem szereti.

Tehát nem , NEM ciki. :)

2022. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom, hogy a nyomógombosom bekrepált, és ha a bankom nem kötsögösködne azzal, hogy az applikációjukra küldik a netbank belépési kódját, nem is vettem volna okostelefont.
2022. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!