Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino SIM aktiválás?

Domino SIM aktiválás?

Figyelt kérdés

Üdv. Vettem egy új SIM kártyát de nem engedi aktiválni online. Mindent jól írok be, de azt írja menjek be egy üzletbe az adataim védelmének érdekében.


Felhívtam őket, de így is azt mondták telefonbam, hogy menjek be.


Más is járt így? Mozgás sérültként ez nekem elég nehezen kivitelezhető.



2022. jún. 11. 17:36
1 2 3
 1/23 Lájsz ***** válasza:

Telefonon hívd a központjukat, arról a kártyáról amit be szeretnél regisztrálni.

(számuk : 1777)

A menüben majd válaszd az új kártya aktiválás menüpontot.

Kapcsolni fognak egy ügyintézőhöz aki végigvezet a folyamaton, és megcsinálja a regisztrációt.

2022. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

"

Felhívtam őket, de így is azt mondták telefonbam, hogy menjek be."



Megtettem. Válasz: Be kellene fáradni.

2022. jún. 14. 16:57
 3/23 Lájsz ***** válasza:
Hát akkor ezek szerint nem nagyon van más választás. Nemrég aktiváltam kártyát híváson keresztül, ezek szerint van egy újabb szigorítás.
2022. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia,kiderült mi volt a probléma aktiváláskor?
2022. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen. Volt egy tartozásom ami miatt annó szerződést is bontottak. A tartozás ki lett fizetve, de 5 évig még dominós se lehetek. Vicc...
2022. okt. 28. 10:30
 6/23 anonim ***** válasza:
hm... tartozással nem lehet Domino kártyát sem venni? Ilyet még nem hallottam.
2022. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Telekomos vagyok. Meglévő illetve régi előfizetői tartozást Domino kártya vásárlás esetében a rendszer nem vizsgál. Szerződés köthető.
2022. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akár Telekom is vagy, akár nem ez történt:


Be mentem. Oda adtam az irataim. A kis hölgy közölte, hogy nem tudjuk a kártyát aktiválni, mert volt számlatartozásom, és a szerződés felmondása után 5 évig nem lehetek dominós sem.

Ha Telekomos vagy, nyugodtan kérdezz utána.

2022. okt. 29. 22:54
 9/23 anonim ***** válasza:

Tessék ezt írták.


Kedves Feri, Judit vagyok! Köszönjük megkeresésedet! Domino SIM kártya vásárlása esetén nem vizsgáljuk a korábbi vagy jelenleg fennálló tartozást. Egy személynek 10 Domino kártya lehet a nevén. Megrendelésedet online is leadhatod vagy a weboldalunkon felugró chat ablakban munkatársaink segítségével. További kérdésben tudunk Neked segíteni? ^Judit

2022. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Akkor a Telekom is olyan mint a Vodafone.

Egyik ügyintéző ezt mondja, a másik pedig azt.

2022. okt. 30. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!