Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino SIM aktiválás?

Domino SIM aktiválás?

Figyelt kérdés

Üdv. Vettem egy új SIM kártyát de nem engedi aktiválni online. Mindent jól írok be, de azt írja menjek be egy üzletbe az adataim védelmének érdekében.


Felhívtam őket, de így is azt mondták telefonbam, hogy menjek be.


Más is járt így? Mozgás sérültként ez nekem elég nehezen kivitelezhető.



2022. jún. 11. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem akart adni az ügyintéző.
2022. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Vissza fogok menni. Lehetőleg ugyanahoz az ügyintézőhöz. Ha megint ezt mondja, hivatom az üzlet vezetőt. Aztán majd kiderülnek a dolgok.
2022. okt. 30. 16:10
 13/23 anonim ***** válasza:
Vagy rendelj neten egy új kártyát, az már aktiválva érkezik meg. Telekom oldalán megtudod rendelni.
2022. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam.

Chaten kértrm infót.

Nem vehetek. Még dominöt sem.

Pedig már tartozni se tartozom nekik. Vicc a telekom úgy ahogy van.

2022. okt. 30. 21:47
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Neked is mást mondanak, nekem is. Én is mind a kettőn rákérdeztem és azt mondták lehetséges.
2022. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
2022. okt. 31. 00:28
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes. Teszek én is egy próbát ma.
2022. okt. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Majd írd meg kérlek mit írtak.

Kíváncsi vagyok.

2022. okt. 31. 06:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Kedves Feri! Erika vagyok. Tartozás esetén Domino SIM kártya vásárolható, azonban fontos tudnod, hogy ilyen esetben átváltani sem lehet havidíjas előfizetésre. A Domino kártya legegyszerűbben honlapunkon, online rendelhető meg. Tehetünk még érted valamit? ^Erika
2022. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Na ez kész. Kész vicc.


Ráírok én is egyre meg kérdezve vásárolhatok e domino simet úgy hogy volt tartozásom.


Ha ezt írja vissza mint neked, akkor meg mondom mit írt a kedves kollega nője, és igyan nézzük már meg mit enged a rendszer meg mit nem.


A lényeg.


Teszem azt veszek valahol személyesen egy simet, 1000 vagy 1500 nem tudom mennyi pénzért és utána nyögik be, hogy nem lehet aktiválni, akkor én kidobtam a sim kártya árát?


Vagy ezt hogyan is képzelték el?


De előtte átfutom a domino Ászf-ét, hátha abból okosabb leszek, hamár az ügyintézők nincsennek képben.

2022. okt. 31. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!