Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elmagyarázná valaki nekem?

Veteránmacska kérdése:

Elmagyarázná valaki nekem?

Figyelt kérdés
Elmagyarázná valaki nekem Azt hogy telefonokba és egyéb termékek be amibe van operációs rendszer azt hogyan írják? Úgy csinálják meg mit Takar ez az írás?
2022. jún. 11. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon leegyszerűsítve az operációs rendszer arra szolgál, hogy a felhasználó és a készülék tudjon egymással és a gép a saját részegységeivel kommunikálni. Te tudj a készülékednek parancsokat adni, az pedig neked vissza tudja adni a parancs eredményét, vagy ha van valami problémája azt tudja jelezni. A kommunikáció a felhasználó és a gép között sokféle lehet, nem csak a billentyűzet és a kijelző létezik.

Az írás konkrétan írást jelent. A programkódot úgy gépelik be mint én ezt a választ betünként, kifejezésenként. Persze ez nem ennyire egyszerű.

2022. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
több éves tananyag, most nem részletezném.
2022. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!