Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezetéknélküli gyorstöltőn...

Vezetéknélküli gyorstöltőn miért nem támogatja a gyorstöltést a telefon?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Hama vezetéknélküli gyorstöltőt, a doboz borítóján is azt írja, hogy Samsunghoz is optimalizálva van, de ha ráteszem a töltőre azt írja a teló, hogy a vezetéknélküli gyorstöltő nem kompatibilis a telefonnal, ezért a töltés a normál sebességen zajlik..
2022. jún. 12. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Optimalizálva van, de nem Samsung töltő. Nem értek hozzá így csak félve jegyzem meg, de szerintem olyan nincs is, ami képes vezeték nélkül gyorstöltésre, de majd aki jobban tudja leírja, hogy jól tudom-e.
2022. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is nézz utána hogy mekkora erősséggel tölthető a telefon ezzel a vezeték nélküli megoldással.

"Ma vettem egy Hama vezetéknélküli gyorstöltőt, a doboz borítóján is azt írja, hogy Samsunghoz is optimalizálva van"-ez nem jelent semmit,nézd meg hogy mekkora erősségű töltésre képes.

2022. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyári töltő nem lenne jobb?
2022. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!