Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamit tenni a telefon...

Kicsigabi kérdése:

Lehet valamit tenni a telefon felmelegedése ellen?

Figyelt kérdés
Árukiszállító vagyok, és nem elég, hogy 40 fok van kint, még a telefon is melegszik keményen, főleg miközben használom a google maps-t. Nagyon félek attól a jelenségtől, hogy munka közben kikapcsol az iPhone a túlmelegedés miatt, mert akkor meg kell álljak a melóval is. Nincs erre valami megoldás? Azt már megfigyeltem, hogy a készülék úgy próbálja csökkenteni a hő termelést, hogy leveszi a fényerőt, eddig még nem kapcsolt ki, de nagyon félek tőle be fog következni, sajnos a klíma nem az igazi a kocsiban.

2022. jún. 12. 15:43
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
51%
Én úgy tennék ellene, hogy a telefont telefonálásra használnám, a navigációhoz meg beszereznék GPS navigációs készüléket.
2022. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha mar most tul meleg van, egy nem mukodo klimaval 1 honapon belul hogutat kapsz. Talan meg kene javittatni, nem?
2022. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóltam a főnöknek. Majd megcsinálják... De nekem akkor is a munkaeszközöm a telefonom. Ez nagyon proli duma hogy a telefont használjam telefonálásra tesó...
2022. jún. 12. 16:38
 4/12 Szirty ***** válasza:
21%

"nagyon proli duma hogy a telefont használjam telefonálásra tesó..."


Pedig arra való! Még a nevében is benne van...

De nem mondtam hogy használd arra. Éntőlem a telefonoddal verhetsz be szöget is a falba, vagy nézhetsz bélyeg méretben videókat is vagy rohaszthatod az agyad a fészbúkon, a fene se bánja.

Azt írtam le hogyan csinálnám.


Feltettél egy kérdést, írtam egy megoldást. Nem ezt akartad hallani hát így járás...

2022. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen, leveszi a fényt, aztán a következő az amikor kiírja, hogy túlmelegedett. Akkor sem lesz még semmi baja, de nem fogod tudni használni amig vissza nem hűl.

Ilyen lesz: [link]

Ha lehűl, újra tudod használni.

Ne rakd a szélvédő mögé, rakd az anyósülésre, oda tegyél neki valami állványt. Az egyik légbeomlőből pedig irányítsd rá a levegőt. Ne tartsd tokban.

Esetleg vigyél hűtőtáskáz jégakkukkal, vagy ásványvizes palacskokat lefagyasztva, rájuk teszel egy réteg törölközőt, hogy felszívja a nedvességet és ne érje a hideg közvetlenül a telefont és erre teszed a telót.

2022. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha alacsony töltöttségű módba teszem az segíthet valamit?
2022. jún. 12. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. De nem sokat fog segíteni ha a meleg kocsiban a szélvédő mögött tartod a telefont :D
2022. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azon csodálkozom, hogy még egy droidfanboy sem jött ide verni magát, hogy az ájfón milyen kaki már, hogy elmelegszik!!! Mert bezzeg a droid az 40 fokban is csak 20 fokos!! Snapi csipszes tizenkettes mijujikával nagyon kúúúl a samu telcsike :D
2022. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

#8 aki ilyen kretenseggel szorakoztatta magat eddig, az csak te voltal. A tobbi valasz a kerdesre erkezett. Ennyit arrol hogy ki a fanboi.


@Kerdezo: nem a telefonnal kell barmit is kezdeni, hanem a kornyezettel. Ha a 40+ fokos autoban hasznalod folyamatosan gps-kent, akkor tok mindegy milyen keszulek, tul fog melegedni. Arnyekolassal, ventillatorral, klimaval tudod csokkenteni a melegedest. Ha maskepp nem megy, vegyel egy szivargyujtos ventillatort es iranyitsd ra.

2022. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Próbáltál másik navigációs appot?

(hogy azzal is nagyon melegszik-e)

2022. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!