Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Snapdragon 865, 865+ és...

A Snapdragon 865, 865+ és Exynos 990 is melegedett annyira mint az új csúcs kategóriás telefon procik?

Figyelt kérdés

Tehát a csúcs kategória alatt őket értem: SD 870, 888,+ , 8 Gen 1, Exynos 1200, 22000

Dimensity 8100, Dimensity 1200

Tehát egy Galaxy S20, Xiaomi Mi10T mennyire éri meg játékra?



2022. jún. 15. 01:52
 1/2 anonim válasza:
Nekem xiaomi MI10T Pro volt abba is snap 865 proci és hibátlanul futott a call of duty mobile főleg a 144hz képfrissítés sokat dobott persze mint kérdezted a telefon olyan forró volt hogy égette a kezem venni kellett rá egy külső hűtőt amit ralehetett tapasztani a hátuljára úgy jó volt :D
2022. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy haladunk előlre és nem tud a technológia lépést tartani vele, értsd egyre energia hatékonyabb ezáltal hűvösebb CPU kat csinálni úgy fognak melegedni egyre jobban az új procik.


870 csak egy tovább fejlesztett 865(+) Tehát nincs alapvető eltérés.


888(+) jobban melegszik, nekem is ilyen van. Nem nagyon izzasztom, de ha igen akkor gyorsan melegszik. Játszani csak CSR2 -t szoktam. Az is melegíti, be is kapcsoltam egy gyári lasítást. Így nem zavaró a melegedése.


Ha gyártástechnológiát tudnak ugrani az majd segít rajta, vagy valami furfangal csökkentik a szivárgó áramokat is amik csak feleslegesen melegítik a procit.


Ala Alma M1. Ezek ott ráültek hogy megoldják bármi áron. Ezzel foglalkoztak vagy 2-4 évet. Meg is oldották. Messze a leg(leg, leg) energia hatékonyabb cpu jelenleg a piacon.


Ennyire "öreg" telefonokat nem biztos hogy vennék, de 865/870 procik játékra jók. Figyelem a 778 minden napokban alig lassabb, de GPU ban fele teljesítményt tud. Kifejezetten sokat játszóknak az nem annyira jó. Hétköznapokban azonban jobb, energia hatékonyabb és kevésbé melegszik. Mai felhozatalból válogatnék 870 cpu val.

Kínaiaknál a support hiánya 2 év után kérdés fontos -e. (Nem elhanyagolható szerintem)


Melegedés oldaláról az új MTK Dimensity procikat is nézd meg. Jók nagyon. Nem kínai hanem Taiwan is cég. Szóval nyugalom.

2022. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!