Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő ha a telefonom...

Mi a teendő ha a telefonom vízbe esett és a képernyőn megjelent egy halvány, fekete, áttetsző folt, ezen kívül pedig néha villog?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy víz érte a telefonomat, konkrétan vízbe esett, majd utána először villogni kezdett a képernyő folyamatosan (azt most úgy tűnik abbahagyta, de még néha azért pár másodpercig, nem olyan erősen, de villog). Én nyilván miután vízbe esett, egyből bepánikoltam, kikapcsoltam, próbáltam törölgetni, hagytam száradni, hajszárítót is használtam ami utólag kiderült nem volt a legjobb ötlet, de szerencsére nem sokáig csináltam. A lényeg, hogy mostmár használható meg minden, a hang és a töltés is rendbe jött, az egyetlen probléma vele, hogy a képernyő alsó részén megjelent egy kisebb fekete, áttetsző folt, annyira nem zavaró, de azért jó lenne, ha nem lenne ott és néha konkrétan a telefon többi részén is megjelenik, mint például most is, ahogy írok, az elején még csak 1 folt volt de most továbbterjedt, aztán megint csak 1 folt és így. Szóval most nem tudom mit kéne vele csinálni? Van rá garancia, de vízbeesés esetén az nem érvényes, egy jobb telefont pedig mint ezt, elég drága megcsináltatni. legtöbbször azt hallom, hogy hagyjam és majd megoldódik, megszárad, csak attól parázok, hogy valami olyan kárt okozott a víz a telefonomba, belül, amit ha nem csinálok vele semmit, akkor teljesen szétfogja barmolni a készüléket…

#mobiltelefon #Vízbeesett telefon
2022. jún. 15. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Minél előbb szervizbe vinni.
2022. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"egy jobb telefont pedig mint ezt, elég drága megcsináltatni"

Vagy olyan telefont veszünk, amit meg is tudunk csináltatni, ha vagyunk olyan figyelmetlenek, hogy nem becsüljük meg és nem vigyázunk rá, mint a szemünk fényére.

Vagy nagyon vigyázunk rá, és nem ejtjük vízbe.

Ha vízbe esett nem várunk a csodára, hanem irány a szervíz minél hamarabb!

2022. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ♡ igen, sajnos

valóban az én hibám, ezt a balesetet el

lehetett volna kerülni egy kis

odafigyeléssel, de nem tudom

visszaforgatni az idót, úgyhogy megpróbálom tanulópénzként felfogni. Szerencsére nem lett nagy baja és

ahogy látom a folt is kezd halványodni,

remélem pár nap múlva tényleg nem

lesz látható. Szervizbe sikerült elvinnem, kettőben is jártam, az egy dolog, hogy

számítottam a borsós árra, de a 70 000-et csupán azért, hogy átnézzék kicsit

erösnek gondolom, úgyhogy most lehet

találtam egy olcsóbb megoldást... de

meglátjuk, mert a biztonsag kedvéért

tényleg jó lenne ránézni valakinek aki ért hozzá.

2022. jún. 15. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!