Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nadrág zsebbe mennyire kockáza...

Nadrág zsebbe mennyire kockázatos hordani telefont?

Figyelt kérdés
Viszonylag új a telefonom, május végén vettem és nagyon féltem. Rakattam rá foliát a kijelzőjére meg egy tokot a hátoldalára. Eddig övtáskában hordtam hordom, úgy érzem így van biztonságban. Na de merjem farmer nadrág zsebébe hordani? Nem karcolódik? Vagy ahogy lépek nem húzza le a zseb a foliát róla? Hátul meg van 4 kamera, azt is féltem mindig ügyelek arra hogy ha előveszem a mobilt, ne ott fogjam meg hogy ne maszatolódjon a kamera
2022. jún. 15. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel rá olyan tokot, ami elöl is védi, ha ennyire félted?
2022. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A maszattal ne foglalkozz, azt le lehet törölni, a sérülés viszont sokkal komolyabb dolog! Én mindenképp univerzális tokot vennék rá, az az egész telefont védi, amikor épp nem használod, vagy pedig ha használat közben is teljes védelmet akarsz, akkor egy 360 fokos tokot!

[link]

2022. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, mégis mi a franc baja lenne a zsebedben? Az emberek 99,99%-a ott hordja (vagy ott hordaná, ha beleférne). Ezt a telefon tervezők is tudják. Hacsak nem egy zsebes láncvértben jársz, akkor nem fogja semmi sem megkarcolni a telefonodat.

Az meg hab a tortán, hogy ha van rajta tok meg fólia is, akkor mégis mi a franc karcolódna.

Én tizen éve hordom TOK ÉS FÓLIA nélkül a telefonjaimat a zsebemben, eddig az egyiket sem sikerült sem összetörni, sem összekarcolni.

2022. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy karcom se lett attól, hogy telefonom a zsebembe van, pedig sokáig volt bármilyen képernyővédő nélkül a telefonom. Később került rá üvegfólia. A mostani telefonomon szeptemberben lesz két éve ugyan az a fólia, amit elsőnek raktam rá és egy darab nagyon picit karc van rajta, amit csak nagyon erős fénynél vettem észre pár hónapja.
2022. jún. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem raktam telefonra fóliát, 10 éve kb., mindig a zsebemben van, van amikor mást is berakok mellé, soha egy karc nem lett rajta emiatt. Egyszer vettem a telefonra egy tokot, ami védi mindenhonnan, de az előlapja a kijelzőn mikrokarcokat okozott, ráadásul 2x vastagabbá teszi a telót, szóval jobb az tok meg fólia nélkül.
2022. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, csak arra vigyázz, hogy jó bő legyen a zseb, hogy ne hajoljon meg, ha leülsz.
2022. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
csak a tojásoknak árthat...
2022. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!