Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nehéznek érzem az új telefonom...

Nehéznek érzem az új telefonom, ez megszokható?

Figyelt kérdés

45 éves nő vagyok..eddig egy régebbi Huawei P10 telefonom volt..elromlott ,így váltottam xiaomi redmi 11re..

Viszont nehéznek érzem,nagy,két kézzel kell fogni,érzem a csuklómat,hogy elfárad..

Meg lehet ezt szokni vagy kezdjek keresni másik telefont .? Köszönöm a segítséget



2022. jún. 16. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
hátha az a normális, hogy nincs ékezet a válaszban, akkor a 9# is megfelelő ahogy a tiéd 10#.
2022. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Értem én, hogy miért lehet elviccelni ezt a kérdés, de sokaknak eszébe sem jut ránézni telefonvásárlásnál a kinézett kiszülék méretére és súlyára. Bizony, azért elég komoly különbségek lehetnek, főleg méret terén.

Megszokod a nagy méretet meg a nagyobb tömeget is, de lesz olyan negatívum, amivel maximum együtt lehet élni: nem fog beleférni (minden) zsebedbe, nem tudod majd egy kézzel használni.

2022. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!