Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni alkatré...

Mennyiért lehet eladni alkatrésznek Egy Samsung Galaxy A5 2017 et ?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy A5 2017 telefonom aki 2 évig a szekrényben pihent mivel az utódja egy A71 es amit jelenleg is használók , az A5 2017 pót telefonként tettem fére eddig , de ugy volt eladóm felrakom facebookra telefonos csoportba hirdetni , és miközben teszteltem volna a telefont előtte nem kapcsol be a telefon hosszan nyomom a bekapcsoló gombját és nem kapcsol be és ha töltésre rakom akkor se jelez semmit a kíjelzőn gondoltam lemerült az aksi de nem tölt sz ikont se jelzi ki hogy tölt kikapcsolt állapotban , ez mi lehet ? Az aksiját ugye nem lehet kivenni , ha el is vinném szervizbe biztosan egy vagyont elkérnének érte hogy bevízsgálják. Illetve van hozzá 2 gyári flip tók 2 féle az egyik az ablakos a másik az üveges okos tokok ezeket külön el lehet adni kíegészítőnek ? Előre is köszönöm aki mond árat ha alkatrésznek mennyiért szabad eladni.

De alkatrésznek mennyiért lehet hírdetni ha nem kapcsol be a telefon ?


2022. jún. 16. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az akkumulátor nyekkent meg benne.

Sajna nem ebből fogsz meggazdagodni, de talán egy 10-est adnak érte. Sajnos működőként sem sokkal drágább, mivel egy 5 éves készülékről van szó, ami középkategóriás volt.

2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi amiért megérné költeni rá. A tokokat kinek adnád, el, mikor már szinte senki sem használ ilyet? Elvesztette az aktualitását.
2022. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!