Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A YouTube musicról mit kell...

A YouTube musicról mit kell tudni? Ingyenes? Kell net hozzá?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Net kell hozzá. És igen, ingyenes, viszont reklámok vannak benne, de ha előfizetsz akkor reklámmentes ha jól tudom. Illetve ha előfizetsz rá, akkor ha jól tudom lehet letölteni számokat is, szóval akkor azokat net nélkül is lehet hallgatni (ha jól tudom, ez az utolsó infó nem biztos)
2022. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ingyenes, ha fizetsz reklámmentes.. én már több mint egy éve használom és szerintem jobb mint a Spotify. Csak tudod a Spotify mostmár beletartozik az "ultra aesthetic" dolgokba és most az a menő.. én a youtube musicot "pártolom". Sokkal jobban szeretem (és még mielőtt valaki letámadna, használtam már a Spotifyt is).
2022. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát mivel korlátlanul netezek, úgy működik a dolog,mint egy sima letöltött zenelejátszó program,annyi,hogy vannak benne reklámok. Jól értem?
2022. jún. 17. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, amikor ki is próbálhattál volna.
2022. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"ki is próbálhattál volna"


Cseppnyi önállóságot elvárni? Ugyan már, ahhoz gondolkozni kéne neki.

2022. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!