Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merulo uj iphone. Hibas?

Gyorsan merulo uj iphone. Hibas?

Figyelt kérdés
Egy hete sincs hogy megvettem egy uj iPhone 12 keszuleket. 100%os az akksija,naponta kb 9 vagy 10 orat van hasznalva. De azt vettem eszre, hogy ettol a 9-10 oratol le is merul. Orankent kb 10%-okkal. Ez normalis vagy baja van az akksinak?

2022. jún. 19. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális...
2022. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Itt már kaptál választ a kérdésedre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
9-10 óra képernyőidő? Nem is hiszem, hogy bír annyit az a telefon, de kb. egyik flagship sem tud ennyit.
2022. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Az iPhone 13 PM tudja - persze nem valami durva játékkal és nem full fényerőn. De simán elvagyok vele 2 napot. Van úgy, hogy nincs időm telefonozni, akkor este 7-kor még 70% felett vagyok vele.


A sima 12 nem bír ki 9-10 órát az biztos.

Így, hogy ekkorát hazodik a gyerek és naponta kiírja ugyanazt a kérdést, eléggé trollgyanúúúús!


De ha tényleg kibírja a 10 órát, akkor örülj neki nagyon!

2022. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

nem a telefonnal van probléma, hanem az életeddel. Ha egész nap csak arra van gondod hogy hány %-os a telefon akkuja, ott már nagy gondok vannak.

Menj strandra, kerékpározz, olvass könyveket, tanulj nyelvet. Hidd el, jobban megéri, mint nap mint nap lemeríteni a telefonod.

2022. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valamivel segitokeszebb valaszokra vartam:D Egyszer irtam ki ezelott ezt a kerdes,amit veletlenul toroltem, de hat elnezest kerek amiatt, hogy erdekel az, hogy a keszulek amire tobb szazezret koltottem hibasan mukodik e, vagy megerte a penzem.
2022. jún. 19. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"veletlenul toroltem"


Felhasználók nem tudnak kérdést törölni, feltűnt?

2022. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6# tegnap?
2022. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"amit veletlenul toroltem"

Kit akarsz hasba akasztani? :D Te nem tudod törölni a kérdésedet, csak úgy, ha a moderátoroknak írsz egy néhány soros, hogy ki vagy, melyik kérdést és miért szeretnéd törölni. Hogy lehet véletlenül írni egy ilyen emailt.


Kérdésedre a választ, immáron sokadszorra:

Nem, nem hibás.

2022. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-10 órát tudod használni egyetlen feltöltéssel? Örülj neki, az iPhone-oknak jóval kisebb az akksijuk, és ezzel együtt az üzemidejük is, mint az Androidosoknak, de ennyi netezés mellett még egy Androidos is csak épphogy kihúzza egyetlen töltéssel!
2022. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!