Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van ötlete hogy mi...

Valakinek van ötlete hogy mi történhetett az sd kártyámon van egy mappa amiben volt kb 20 videó és hírtelen csak úgy eltünt pedig nem töröltem le és párpercel ezelőtt még meg volt ilyenkor mi van?!

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok:


-Mégiscsak letörölted véletlenül


-Sérült a fájlrendszer az SD kártyán


-WISH-es SD kártya, ami valójában nem annyi tárhellyel rendelkezik, mint amit mutat.


-Egyéb, gagyi kártya

2022. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltörték a telot.
2022. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem töröltem le tudtam én ki próbáltam hogy ha kiveszem az sd kártyát és vissza teszem mi lessz és szerencsére a mappában ott vannak a videók.
2022. jún. 19. 15:01
 4/4 Avair2010 válasza:
Ha nem gagyi a kártya, akkor lehet, hogy az eszközödön rányomtál a (fél)automata tárterület tisztítóra, és letörölte automatikusan a ritkán használt fájlokat. Okostelefonnál például van ilyen funkció. Asszem nekem is eltüntek zenék hasonló oknál fogva a belső memóriából.
2022. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!