Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a video.xfree....

Mi történhetett a video.xfree.hu oldallal?

Figyelt kérdés

Amikor beírom hogy video.xfree.hu akkor a szolgáltató kezdőlapja a tvn.hu jön be.


Felhasználó vagyok ott, de a tvn.hu oldalon nem tudok videót sem feltölteni.


Ezt találtam angolul, ha le tudnátok fordítani:

Videos

The above doesn't apply to videos. It seems that even deleted users' uploaded videos can be browsed and watched on video.xfree.hu. According to the September 2020 discovery results, 127,223 videos are hosted, starting to 2006, but it seems that on 2018-10-03 video uploading has been disabled.


[link]



2022. márc. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk angolul én sem tudok, de a google fordítót tudom használni.

"A fentiek nem vonatkoznak a videókra. Úgy tűnik, hogy a video.xfree.hu-n még a törölt felhasználók feltöltött videói is böngészhetők és megnézhetők. A 2020. szeptemberi felfedezési eredmények szerint 2006-tól kezdődően 127 223 videó van elhelyezve, de úgy tűnik, hogy 2018-10-03-án a videók feltöltését letiltották."

Aztán ebből mindenki azt ért, amit akar.

2022. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A TVN már egy ideje a lassú kimúlás tüneteit mutatja.

Kár érte, mert amikor indult, jó szolgáltató volt, első weboldalaim egyikét is ott hosztoltam, szép emlékek fűznek hozzá...

De sajnos a szolgáltató részéről nincs meg az az igyekezet, hogy fenntartsa a minőségi, és színvonalas szolgáltatást. Webtárhelyet már kb. 10 éve nem is szolgáltatnak (nagy élmény volt, amikor egyik napról a másikra csak úgy eltűnt, utólag is köszi TVN), és ahogy néztem, azóta nulla érdemi fejlesztés történt.

2022. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném hogy megszünjön. Szeretem azt az oldalt.
2022. márc. 28. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már nem rajtunk múlik.
2022. márc. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!