Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 mini vélemény?

IPhone 13 mini vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most tervezek venni iphone 13 mini telefont. Eddig galaxy s22-t szerettem volna, viszont az akkumlátor miatt inkábbnem azt választom..Tudnátok véleményt mondani az ip 13 minirol? Jöhet negatív/pozitív, mindkét oldalra kíváncsi vagyok

2022. jún. 19. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó telefon. Kicsi méret hosszú támogatás erős processzor gyors rendszer
2022. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mint a többi iphone. Jelenlegi legújabb hardver.

Kis méret,

ez valakinek pozitívum, valakinek negatívum.

A legjobb, legkisebb méretű mobil a piacon.

2022. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

engem a mérete miatt fogott meg ez a telefon

2022. jún. 20. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iPhone 13 mini telefonom van. Bár vannak hiányoságai. A számítógépemen lévő offline tartamú mp3 zenei és mp4 videóimat nem tudom rá másolni az iPhonra. Még iThonessal sem. De ezen kívül, más problémám nincs vele. Nagy általánosságban azt kell elmondanom hogy nekem oly annyira be vált hogy vettem még + 1-et belőle. Azaz most már 2 db iPhone 13 mini telefonom van. Mind 2 telefon 128 GB-os, és az egyik kék színű a másik piros színű.
2022. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Mp3 és mp4-et is rá lehet másolni, minden olyan formátumot, amihez van app a mobilon. De valamihez még itunes sem kell. Van wifi transfer lehetőség is egyes appokban, itt a pc-n a böngészőből tudod feltölteni a fájlokat. Csak egy wifi hálózaton legyen a mobil és a forrás pc.
2022. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös válasz író. Sajnos ezzel nem segítettél. Asztali számítógépről kellene rá másolni. Az asztali számítógépemen nincs wifi. Az asztali számítógépam csak lan vezetékes hálózat van. Wifi transzfert is csak Androidra találtam nem pedig IOs-ra. Az iPhone meg Ios rendszer van.
2022. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:

Az nem baj, hogy csak Lan kábeles kapcsolat van, de router és wifi gondolom adott.

De maradjunk az itunes és kábelnél. A telefon csatlakozása után az itunes-ban, a Összefoglaló (Summary) fülön a beállításoknál pipáld be a zene és videók manuális kezelését. Innentől kezdve, a beimportált zenét vagy albumot csak áthúzod az iphone ikonjára. Fálj megosztás a gépről, pl mkv vagy bármi más, az adott apphoz másolható. A wifi transfer bizonyos alkalmazásokon belül érhető el, ami támogatja.

2022. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es válsz író! Sem összefoglaló menü, sem Summary fül nincs az itunes-ban. Már vagy egy órája keresem de mind hiába!
2022. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3uTools nem jó? Annak idején iPhone 5-nél nekem se volt barátom az iTunes és inkább a 3uTools-t használtam.
2022. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Összegzés fül nem összefoglaló. Bocs, de nincs előttem a program, csak fejből mondtam.
2022. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!