Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra uvegfolia?

Telefonra uvegfolia?

Figyelt kérdés

Vettem egy Samsung Galaxy a52s-t.

Ti tennetek ra uvegfoliat?

Az ujjlenyomat olvasó igy sem a legjobb, hat meg azzal... Viszont nem orulnek ha baja esne. Elviekben ez tores allo nem?


2022. jún. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen telefonom van, és van rajta üvegfólia. Nem is csak a törés miatt, mert ha akkorát esik, akkor az úgy sem védi meg (előző Samsung telefonom is egy esés után rögtön meg is halt), viszont az apróbb karcok, meg az ilyenek, szerintem ha az ember vigyáz rá, akkor is apróbb karcok simán megjelennek, és na, szerintem ha meglehet előzni azokat a pici karcokat is, akkor miért ne. Amúgy igen, az ujjlenyomat olvasó nem a legjobb alapból, de én már hozzászoktam, előző Samsungomnak sem volt valami jó az ujjlenyomat olvasója, de hát na, más szempontból jó kis telefon.
2022. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mennyire szoktad "rongálni" a telefonjaidat. Nekem eddig egyiken se volt sóha üvegfólia és egyik sem lett még csak karcos sem. Annyi a titkom, hogy nem rakom be a lakáskulcsot a telefon mellé a zsebembe, meg nem a kijelzőjével lefele rakom le az asztalra... :)

Én inkább egy MINŐSÉGI, VASTAG tokot tennék rá, ami a telefon kijelzőjének a síkja fölé lóg, így ha pont a kijelzővel lefelé esne a földre, akkor sem koppanna jó eséllyel a kijelző, csak a tok.

2022. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
zárt tok
2022. jún. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen telefonom van, se üvegfólia, sem elől záró tok nincs, már fél éves, de semmi karc nincs rajta. Előző Samsung telefonom kijelzőjét pont egy elől védő tok karcolta össze, ergo soha többet semmit sem rakok rá, nekem csak egy hátlapi tok van most rajta,hogy fogni könnyebb legyen. Fólia akkor kell, ha sok pénzed van, vagy mellé raksz mást is a zsebedben, egy nagyobb ütés vagy leejtésnél más sérülése lesz. Állítólag van olyan fólia ami nem zavarja az ujjlenyomat olvasót, de eleve botrány ahogy működik, szóval mindegy mi van rajta.
2022. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van rajta üvegfólia, de az ujjlenyomatolvasó ugyanolyan, mint volt. A titok, hogy a fólia felrakása után töröltem a korábbi ujjlenyomatokat és újra beolvastattam. Jobb nem lett, mint volt előtte, de rosszabb sem.
2022. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. jún. 20. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!