Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne az alkalmazásai...

Hogyan lehetne az alkalmazásaim betűméretét és ikonjaim méretét nagyobbra venni?

Figyelt kérdés

Szoftvert frissítettem a telefonomon, mert már ráfért. Előtte nem volt ilyen gond. De sajnos hiába van maxon a betűméret a beállításokban, az ikonjaim a kezdőképernyőn (pl naptár, saját fájlok) sokkal kisebb lett mint volt 😕 ez a kisebbik gond, a nagyobb hogy az értesítőpanelban az értesítések és pl a Spotifyon épp hallgatott zenéimnek a címe annyira kicsi betűméretű, hogy kisebb már nem is lehetne 🙄 az alkalmazásokon belül nincs ilyen problémám. Akár a WiFi, Bluetooth és egyéb gyorsgombok is lehetnének nagyobbak.


Valamilyen módon nem lehetne nagyobbra venni az ikonméretet meg az értesítések betűméretét? Töltöttem le betűméret növelő alkalmazást de mindent megnövelt, csak azt nem ami nekem kellene



2022. jún. 19. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Beállítások → kezdőképernyő
2022. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!