Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A2 és Mi A3 vélemények?

Xiaomi Mi A2 és Mi A3 vélemények?

Figyelt kérdés

30-35 ezerért megérik az árukat használtan? Tudom ennyiért már lehetne kapni jobb telefont is használtan pl Xiaomi Redmi 9. Viszont én ezt a telefont azért szeretném megvenni mert ezek azok a Xiaomi telefonok amiken nem MIUI fut! És ezért érdekesek talán még a Mi A2 jobban mivel abban Full HD a képernyő nem tudom a Mi A3-ban miért lett 720p a felbontás.

Egyébként ennek a telefon vásárlásnak az lenne a lényege, hogy egyébként én a Xiaomit magát mint márkát nagyon szeretem.

Jelenleg is egy Xiaomi Redmi 3-mat használok, ami olyan volt, hogy nagy nehezen le lehetett takarítani róla a MIUI-t. És utána lett csak belőle igazán jó telo. És 2018-ban vettem egy Xiaomi Redmi Note 5-öt amiről viszont nem tudtam levenni a miuit. Pedig az is olyan modell volt amiről elvileg le lehetett. És nagyon rossz volt. Nem is volt szívem 20 ezernél többért eladni.

A helyzet meg sajnos az, hogy a Xiaomi Redmi 3 már egyre többször tanúsít olyan befagyásokat, hogy már kezd használhatatlan lenni. Mivel egy lassan 7 éves telefon. Éppen ezért is szeretném már cserélni valamire. Ha lehetséges csak Xiaomi jöhet szóba, mert a miuin kívül imádom azt a márkát.

Ilyen Xiaomi Redmi 9-ket meg azért nem veszek, mert egyrészt a Redmi 3-ra is nehezen tudtam más rendszert tenni, illetve van olyan Xiaomi amiről a miui nem eltávolítható és még újonnan sem tudnám, hogy melyik az nem, hogy használtan. Na meg abban a telefonban Giroszkop sincs elvileg ami fontos nekem.



2022. jún. 20. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Újonnan sem érik meg. Nekem A2 volt.
2022. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 És milyen volt. Egyébként nekem a tabletem is Xiaomi Mi Pad 3 éd azt is imádom.
2022. jún. 20. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem mai darabok, de időt állóak. Ha nem kimondottan játékra kell nem rossz választás.
2022. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!