Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mentsem le a telefonról...

Hogyan mentsem le a telefonról a dolgaimat?

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom töltő része nem érintkezik és lementeni se tudom amik rajta vannak...hogyan tudnám lementeni az adatokat róla? Esetleg szervízbe megbirják oldani?

2022. jún. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Ajánlom a Wifi file transfer pro nevű alkalmazást. Én nem vacakoltam a tört APK-k keresésével, hanem megvettem a Play áruházból, csak pár száz forint, de nagyon hasznos.

Aztán csak csatlakoztasd a telefonod, és a számítógéped ugyan ahhoz a wifi hálózathoz, és nyomd meg az alkalmazásban a startot. Ezt követően a gépen a böngésződbe írd a telefon által biztosított IP címet, majd a gépen a telefonod fájljai között találod magad. Minden mappádra nyomj Downloadot, és letölti neked zip tömörített állományként, amit csak ki kell csomagolnod a gépen. Ez a leg hatékonyabb, és leg gyorsabb módszer szerintem.

2022. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt az eszközt szoktam használni akár fájlátvitelhez is a telefonom, és a gépem között, ha úgy van.
2022. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tedd rizsbe
2022. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy KDE connect is megcsinálja és az ingyenes.


De amúgy szerviz is lementi neked, ha már lemerült a teló.

2022. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

1. Elváló igekötő nem tapad a segédigéhez. Bírja + megcsinálni = meg bírja csinálni. De ez még így is baromság.

2. Képesség kifejezése a tud segédigével: meg tudja csinálni.


Azért nagyon analfabétának kell lenni, hogy egy szót duplán elcsesszünk.

2022. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Te grammarnazi... Én úgy értettem, hogy megcsinálja neki a program azt, amit szeretne. Úgy pedig egybeírandó az igekötő és az ige.


De ha annyira akarod:


"A KDE connect is képes erre és az egy ingyenes program."

2022. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4/6: nem neked szólt, a kérdező írta le, hogy “megbírja”. A te írásoddal semmi bajom. Arra nyomtam is egyet a nyelvtani szvasztika-vélyegzőmmel.
2022. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt a hozzászólást, amire reagáltál, azóta már törölték. :)
2022. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"megbirják oldani"

ez betű elírás

megbirkák oldani

2022. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!