Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone4s telefonom....

Van egy iPhone4s telefonom. Hogyan kell a fényképeket a felhőbe (iCloud) tenni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 09:15
1 2
 1/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Beállítás/Fotók/ iCloud fotók bekapcsolása
2022. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Emellett tedd töltőre és zárd le. Aztán várj. Kelleni fog neki sok idő - főleg ha sok kép van a telefonon - mire feltöltögeti.

Én inkább számítógép segítségével menteném le erről a telefonról a képeket....

2022. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Így van, pcre egyszerűbb és gyorsabb.
2022. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-2-3

Köszönöm szépen nektek.


Elvesztettem a fonalat. Ez a funkció be van kapcsolva. Továbbá:

- Wifihez kapcsolódik a telefon.

- Töltőn van.

- Kikapcsoltam.


Semmi nem történt kb. 2-3 óra alatt.


Ilyenkor mi van?

2022. jún. 21. 14:53
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy az iCloud ill. az iCloud Drive két külön dolog?


Mindenesetre azt mondja, hogy "Az iCloud Drive tárhelye üres." Vagy nem is ott kellene nézni?

2022. jún. 21. 15:00
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
Mit kapcsoltál ki?
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:

Az iCloud drive az más.

Mit szeretnél a fotókkal kezdeni, csak lementeni a telefonról?

Az icloud drive-ba is letudod menteni. Kijelölöd a fotókat és a bal alsó sarokban lévő (további lehetőségek) ikonra kattintva válaszd a “mentés a fájlokba”. Ott kiválasztod az iCloud drive-ot és csinálhatsz egy mappát is neki. Így elérhető, akár webes felületről( icloud.com) vagy más készülékről, ahol ugyanazzal az apple id-val vagy bejelentkezve, mint most a 4S-en.

2022. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6

A telefont. :)


Azt hittem, azt kell.


7

Lementeni, mivel az iPhone4s telóm nem bírja már a strapát és nem fogom használni. Nincs és nem is lesz több iPhone-om, sem semmilyen Apple eszközöm.


Amit írtál, meg fogom nézni. Köszönöm.

2022. jún. 21. 15:13
 9/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy ez 12 éves mobil. Csoda, hogy működik. :)). Ha van pc-d vagy laptopod, egyszerűbb azzal összedugni a töltő kábellel (USB-lghtning) és a windows intézőben látni fogod az iphone-t, rákattintasz és a mappákba abban lesznek a fotók, videók. Onnan már át tudod másolni. Egyszerűbb és gyorsabb.
2022. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Köszönöm. Ez sem akar összejönni, az én gépem nem is érzékeli a telefont, a gyereké meg igen, de az 1200 képből csak 150-et tudott lementeni... Mondjuk részleteket nem tudok, nem tudom, hogy csinálta.

2022. jún. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!