Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan miért nem szeretik...

Sokan miért nem szeretik iPhonet? Hallottam olyan emberektől aki azt mondják kipróbáltam de nem nyerte el tetszését!

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 17:37
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Van egy programozó ismerősöm aki szerint iPhone használhatatlan!
2022. jún. 28. 17:39
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Sokan nem is használtak életükben, mégis szidják. Én is köztük voltam tavalyig. Nem kell ennyire foglalkozni azzal, hogy ki mit használ
2022. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Dr vannak olyan progarmozó ismerősöm aki anyjának iPhone van neki Samsung és az mondta nem tudja nagyon használni iPhonet!
2022. jún. 28. 17:54
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Aki eleve úgy áll neki iPhoneozni, hogy úgysem fogja szeretni és egyébkéntistúlárazottszr, az nem fogja megszeretni. Aki úgy áll neki iPhoneozni hogy androidos logikával akarja használni, az nem fogja megszeretni.

Van egy barátom, két évig próbálkozott az iPhonenal, azt mondta, hogy soha többet. Pedig én aztán rengeteget segítettem neki, a legutolsó kis beállítást, trükköt is megmutattam neki, mégsem volt képes normálisan használni.

Nem tudom mi a baj az iPhoneokkal, én sosem tapasztaltam soha olyant, hogy azért kerültem volna hátrányba, mert iPhoneon van. Pedig nem átlag felhasználó vagyok, nem csak a tiktok meg a zinsta megy egész nap.

2022. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem tetszik a felhasználói felülete, illetve az IOS zártságát se találom kényelmesnek. Az árát is indokolatlanul magasnak érzem.

Valakinek lehet pont ezek a pozitív tulajdonságok, mindenkinek megvannak a preferenciái.

2022. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

1. A telofon, (holott rohadtul nem annak kéne lennie) "státus szimbólum lett.

2. Amerikai így külön menőzésre használható, hiszen "Amerika".


A valóságban azonban szar telefonok, és láttam egy táblázatot fél éve, hogy a külbönböző újabb és újabb ifos modellek mennyi előállítási költséggel jár, mennyire szennyező az előállításuk.


Utóbbiak persze igazak más mobilokra is, de sokak szemében ez a darabka "Amerika" ami jobban lehallgat, profiloz, mint egy másik telefon, sokaknál ez az ellenérv.

Más teló is ezt csinálja a google révén meg az alkalmazásokkal, de az ifos olyan, mint egy kínai telefon.


büdös életben nem kéne emiatt.

2022. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Használtam nem tetszett ennyi. Mi bajod van ezzel?
2022. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az hogy túlárazott!
2022. jún. 28. 18:55
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha két azon árú Apple és androidos telefon műszaki paramétereit összehasonlítod, akkor nem értem, miért fizetnek a sz.abbért annyi pénzt, mikor azon az áron sokkal jobb is van.
2022. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Én kimondottan egyik telefontól sem ájulok el, teljesen mindegy milyen márka...volt egy 6s plusom egyszer szerettem de ennyi...áron alul eladtam.


Ezek a hypster p..ák vannak elájulva tőle amúgy, sokaknak nincs mit ennie de tényleg, de ilyen telefonokat látok náluk..erre mit lehet mondani?


Régen a gazdag népség telefonja volt, ma már mindenkinek az van, szóval nem dobok tőle hatást (mondjuk más telefontól sem).

2022. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!