Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan miért nem szeretik...

Sokan miért nem szeretik iPhonet? Hallottam olyan emberektől aki azt mondják kipróbáltam de nem nyerte el tetszését!

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Iphonnalnkezdtem a pálya futásomat az okos telefonok terén, egy Iphone 3Gs-el. Követte egy 4s, majd jött az android, akkor váltottam Samsung S3-ra. Egészen 2019-ig Samsumgjaim voltak, aztán jött egy Iphone XS max, Majd egy Iphone 12 pro.


Most megvettem a Samsung S22 Ultrát.


Személyes véleményem:


Mind a kettő szuper telefon. Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai. Én pl mindkettő rendszert szeretem.


Tudom androidból már kismillió márka van, olyanok hogy sose halottam róla. OPPO, TLC, stb. De nekem mindig a Samsungom volt, és Iphon-ok.


Mai napig megvan mind, működik mind.

2022. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szirty ***** válasza:
0%

"Van egy programozó ismerősöm aki szerint iPhone használhatatlan!"


Tőlünk kérdezed meg, hogy a programozó ismerősöd mi miatt utálja?


Miért?

2022. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy programozó ismerősöm aki szerint iPhone használhatatlan!"

Az az ismerősöd most azonnal hagyjon fel az informatikával! Vagy ha nem is, kizárólag csak programozással foglalkozzon, abban is csak azt csinálja, amit kiadnak neki, ugyanis technikailag inkompetens.


Nem, nem szeretem az iPhone-t, (tudom, milyen, mert munkám során találkozok vele), de akkor sem kéne, ha ingyen adnák. Mert nekem baromira nem tetszik. Se a felülete, sem az egész zárt ökoszisztémája. De ettől még nem lesz használhatatlan.


Egyébként sokan 3 okból nem szeretik:

1. Mert sátusz-szimbólunként is működik.

2. Mert rémesen zárt az ökoszisztémája, és az Apple ezt gakran ki is használja.

3. Mert irreálisan túl van árazva.

2022. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

“Ha két azon árú Apple és androidos telefon műszaki paramétereit összehasonlítod, akkor nem értem, miért fizetnek a sz.abbért annyi pénzt, mikor azon az áron sokkal jobb is van.”


Kuss

2022. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Hintalow ***** válasza:

Szerintem nem rosz cucc, nekem is simán jó lenne, de rettenetesen túlárazott.

Èn szemèly szerint új telefonra 90-100e között vagyok hajlandó kiadni. Iphone-ból ennyièrt egy 3-4 èves használt, már a támogatási ciklusának vègèhez közelìtő telefont kapok.

Mìg android vonalon ennyièrt veszek egy új közèpkategóriás telefont, amivel simán elvagyok 4-5 èvig.

2022. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én Samsung párti vagyok, szerintem az is eléggé jó telefon és nem annyira drága, és minősegi.Az a baj az iPhone-nal, hogy nem a telefon hanem a márka a drága.Én személy szerint sokkal jobban szeretem az androidos telefonokat.Meg jobban tetszik a Samsung felépítése.Az iPhone túl törékeny és sokkal kötöttebb a rendszere mint egy androidos telefonnal.

Nekem ez a személyes véleményem, de nem mondom hogy az iPhone szar.

De nekem az is egy döntő érv hogy a családomban vannak informatikusok akik elég jól ismerik a márkákat, szerintük a Samsung jobb.

2022. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Se jó játék emulátor se torrentezés se vpn tuneling se rooting, fájlkezelés sz&r androidhoz képest. Sok nekem fontos appok vagy fizetsek vagy nem elérhetők. Új generációk alig változtatnak valamit.
2023. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért azt meg kell hagyni kicsit vicces ez a tulárazósdi.


Ki is fejtem mire gondolok.


Vegyünk egy Samsung S7 edge telefont.

2017 flagship telefon volt.

Ki használ ma ilyet? Kb majdnem senki.

Aztán vegyünk egy Iphone X-et.

2017es flagship telefon.

Mai napig vígan használható, max aku problémája lehet, de ez igaz az s7re is. Hányan használnak ma Iphone X-et? Hát jóval többen mint egy S7 edge-t, az biztos. Mai napig szoftverikusan támogatott telefon. És még az is lesz, vagy 3 évig.


Mindkét telefon 6 éves.


Most nézzük az akkor áraitkat.


Samsung s7 edge nyitó ára:

235.000 ft.

Iphone X nyitó ára:

439.990 ft.


Most a tartósságának fügvényében.


Az s7 edge 2 évig kapott verzió frissítést, de adjunk neki 4 évet. Azaz havi kb 4900 forintért használta az, akinél ennyi időt kiszolgált.

Az iphone x még 2022-ben is sokak zsebében ott volt, de ahogy írtam is, még kb 3 évig biztisan kap majd verzió frissítéseket. Tehát ha csak azt nézzük, hogy meddig is támogatott a két mobil az 8 évig sokak telefonja lesz. Tehát kb havi 4600 forintért használta az, aki ilyet vett anno.


Ezek fényében nem túl árazott az iphone.


Én ha pénzt adok ki egy telefonért, a legeslegfőbb amit mérlegelek, a megbízhatóság, az időtállóság. Amiben az Iphone mindeddig verhetetlen.


A droidos telefonokat a verzíó frissítések adják el, az iphone-okat a tartósságuk.


Én pl most cseréltem le az Iphone 7 plus telefonomat egy 14 pro-ra. Nem egészen 7 évig használtam, ma is működik ma is van aki ilyet használ, és még nem is tervezi le cserélni. Ellenben egy s7 edge-vel.


Egy szóval se mondom, hogy az android s.ar. Egy szóval se mondom, hogy az Iphone tökéletes. Olyan nincs.


De én ezért szeretem jobban az Iphone-t.

2023. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!