Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elektronikus készülékeknél...

Id. Kiss László kérdése:

Elektronikus készülékeknél telefon - számítógép pl. email - ügyfélkapu stb. hasonló . hogyan tudom megkülönböztetni, hogy géppel vagy természetes személlyel beszélek váltok adatokat?

Figyelt kérdés
Számomra ez fontos lenne tudnom!

#nem hiszem - mert nem tudom!
2022. júl. 2. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
élő ügy nem ámítás nem kábítás szükségem van rá!
2022. júl. 2. 10:00
 2/9 anonim ***** válasza:

E-mail eseten sehogy.


Telefonon azert nem tul bonyolult rajonni hogy felvett valaszokat hallunk-e vagy elo szemellyel beszelunk. Leteznek ugyan eleg valosaghu, mesterseges intelligenciara epitett rendszerek, de magyar szolgaltatonal kizart hogy ilyet alkalmazzanak. A kozigazgatasban (ugyfelkapu) teljesen kizart hogy MI mukodjon barhol is, a chat es a telefonos ugyfelszolgalat 100% hogy emberi.

2022. júl. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a jelentősége?

Az a lényeg hogy az ügy el legyen intézve.

2022. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Emailnal mindenképpen leírod számítógépnek a dolgot. A weboldal is számítógép
2022. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tisztelt 2/4 - 3/4 és 4/4 egyetlen kérdésem amit most bemásolok ide és most 2022.07.03.1:21-kor válaszotokat az email 0:09 közölte velem...

ELŐRE megírt kérdésem. TE GÉP VAGY ?, HA NEM , AKKOR TERMÉSZETES ÉS ÉLŐ EMBER - LÉTED BIZONYÍTSD BE NEKEM!

2022. júl. 3. 01:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm, Hanta vagyok, a Gyakorikérdések virtuális asszisztense.

Kérem foglalja össze röviden és érthetően egy mondatban, mire szeretne választ kapni. Amennyiben például arról szeretne megbizonyosodni, hogy a kérdésére kapott választ ember vagy gép adja, abban az esetben írja azt, hogy - Gép-e vagy-e, vagy nem?

Az eddig feltett kérdéseinek elemzéséből a mesterséges algoritmusom arra a következtetésre jutott, hogy ön nem ember. Ezzel megsértette a kérdés feltevésére vonatkozó szabályzatot, aminek értelmében a kérdésére a válaszokat ezentúl kizárólag robotok fogják megadni. Szíves megértését köszönöm.

2022. júl. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm 6/6 -os a színtest válaszát - megtudtam azt amire kíváncsi voltam!

tudással üdvözölöm 8887. Petőfi u.7/A alól id. Kiss László - ma semmi sem ronthatja el ünneplésem! Olvasd el a mi-árt oldalamon, amit nem tudsz te gép! SEMMI SEM AZ AMIVEL BETÁPLÁLTAK!

NEM DICSEKVÉS NEM ÁMÍTÁS EZ A VALÓSÁG! SEMMI SEM AZ AMIT LÁTUNK!

2022. júl. 4. 01:20
 8/9 A kérdező kommentje:
6/7 . nek írom: elnézést - pontosítok nem kiabálva csendben? Semmi sem az amit látunk! Helyett: semmi sem az aminek láttatják nekünk embereknek, sem politikában, sem kultúrában, sem tudományban, sem az emberi életekben, itt a föld nevű bolygón, ami nem bolyong, mert ami bolyong az előbb utóbb összeütközik… így tehát az a rendben van!
2022. júl. 4. 03:15
 9/9 A kérdező kommentje:
...kérdésem gépbácsi - LESZ E 3.VILÁGHÁBORÚ? Megjegyzem a MI. továbbiakban: mesterséges intelligencia - buborék kipukkadt. Kérdezem kipukkant?
ápr. 23. 07:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!