Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy létezhet hogy egy 16mp...

Hogy létezhet hogy egy 16mp telefon szebb képeket csinál mint egy 48mp telefon?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én 3 privit is kaptam bibibííí!

"Eleve zoomolásnál egy 16mp-nél a kép elmosodik.."

"Nem tudom milyen baromságokat irkálgatok ide,eleve ha semmi különbség nem lenne akkor mindenki csak 16mp telefon venne."

"Eleve egy 48mp teloba 4db kamera dolgozik,ebből 2 biztos hogy 16mp egyenként,tehát a matek már most megdőlt."

Segítek te nagyokos: minden amit írtál nyilvánosan és privban az minden baromság! Nem is reagálok küönösebben a megnyilvánulásaidra, csak arra kérlek, hogy többet ne szólalj meg fotós témában!


Kérdező: olvasd el azokat a cikkeket amiket az 1-esben linkeltem. Annál többet nem kell tudnod.

2022. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez most éppen melyik futóbolond? A Cnnhfdssee nevű, vagy egy másik?
2022. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok. Igaz, valóban létezhet 48 mp teljes felbontásban is, de szerintem az csak fényképezőgépekben, legalábbis mobilkamerában nem tudok róla! 🤷‍♂️

“Eleve egy 48mp teloba 4db kamera dolgozik, ebből 2 biztos hogy 16mp egyenként, tehát a matek már most megdőlt.” - abszolút nem dőlt meg semmi, mert a hozzánemértéseddel csak a reklámszövegre hagyatkozol, és abból próbálsz matekozni, ami teljesen rossz irány! 48 mp quad kamera - igen, ismerős a szöveg, de csak reklámfogás a magadfajta laikusoknak, az benne a bibi, hogy a kamerák felbontása nem adódik össze, a quad kétségtelenül négy kamera, viszont a 48 mp egyedül csak a főkamera teljes felbontása, a többit nem részletezik külön! Na de még ha össze is adódna, ahogy Te gondolod, miből logikáztad ki, hogy legalább kettő egyenként 16 mp-es? 48 és 16 - ezt a két felbontást csak Te adtad meg a kérdésedben, de attól még semmi közük egymáshoz!

2022. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!