Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 4(2024) lehet...

IPhone SE 4(2024) lehet másabb külsőben?

Figyelt kérdés
Esetleg olyasmi mint egy iPhone X? Azért gondoltam erre, mert addigra jön az új design, a mostnai lesz a régi. Azért kérdezem, mert jövőre váltanék telefont, az áldozat meg egy iPhone SE lenne. Gondolkodom rajta, hogy halasztom még egy évet a cserét, ha lesz majd érdemi újítás.
2022. júl. 4. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mire alapozod azt, hogy 2024-ben jön új SE széria? Vagy hogy egyáltalán bármikor?

Ráadásul 2024 szeptember-október (ilyenkor szoktak kijönni az új telefonok) még több mint KÉT ÉV. Minek kell ezen már most rágódni?

Az utolsó belekötni valóm pedig az, hogy ha te most egy SE-t akarsz venni, de közben azon gondolkozol, hogy addigra talán dizájnt váltanak az SE telefonok és inkább kivárnád azt, akkor miért akarsz egyáltalán SE-t? Csak az ára miatt, de egyébként magát a kialakítást nem szereted, mert te egy "teli képernyős" iPhonet szeretnél igazából? Eléggé utálni fogod, ha az az egyetlen célod, hogy legyen egy tök mindegy milyen, almás telefonod, annak az árán is, hogy egyébként nem tetszik.


Azt tanácsolom, hogy ha olyan telefont akarsz, mint az X, akkor vegyél használtan egy X-et, 11-et, vagy akármi utána következőt, ami belefér a keretedbe, ne 2 év múlva TALÁN megjelenő telefonokon rágódj.

2022. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a külső érdekel, az másodlagos. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem, köszi a választ!
2022. júl. 4. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már nem merek mondani semmit. Tök logikus lett volna ha a iPhone 11-ből csinálják az SE 2022-t. Erre az iPhone 8-ból csinálja. Amekkora trógerek ezek (mondom ezt apple júzerként) még az SE4 is az iPhone 8 házában, kamerájával és kijelzőjével lesz :D

Érdemi újítás alatt mit értesz? Mit szeretnél még? Mit?

Elmenünk a falig. A kamerát nem lehet már tovább fejleszteni számottevően anélkül, hogy a méretét ne növelnék. A processzorok olyan gyorsak mint egy középkategóriás laptopban, stb.

Egyetlen érdemi újítást várok már csak: Egy új akkumulátor technológiát amivel jóval meg lehet növelni a telefonok üzemidejét.

2022. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egyetlen érdemi újítást várok már csak: Egy új akkumulátor technológiát amivel jóval meg lehet növelni a telefonok üzemidejét."


Igazából mindenféle újítás nélkül menne ez is, ha le lehetne nyomni a vásárlók torkán a vastagabb és nehezebb házat. De mondjak valamit? A felhasználók 90%-ának ez is tökéletesen fölösleges. Extrém helyzeteket leszámítva, nemhogy naponta, de általában naponta többször is van lehetőséged tölteni, 1, de inkább másfél napot pedig szinte mindegyik modell bír, intenzívebb használattal is.

(Az említett extrém helyzetekre meg ott vannak a különböző energiatakarékos módok.)

2022. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az se nem túl jó telefon. Ha középkategóriában gondolkodsz, akkor inkább más márkát választanék(Sony,Samsung). Mondjuk elképzelhető, hogy az új se jobb lesz, de nem fűzök hozzá túl sok reményt. Veszek inkább egy jól bevált Iphone 12 t vagy egy 13 at. Árban szerintem annyi lesz az új se, mint jövőre a 13, inkább megveszem ez egy modellel régebbi csúcs szériát, mint a pocsék SEt. Esetleg veszek egy Galaxy s21 et. Még nem döntöttem el. Egyébként szerintem fog kapni valami új külsőt, de itt a belsővel van a baj. Iphone x(10) egy nagyon jó telefon, persze nem a 64 gigás.
2022. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 ös vagyok.

Annyit még kihagytam, hogy a legfőbb gondom az se vel, az a semmire sem jó akkumulátora. Ok, az apple rossz aksikat gyárt, megszoktuk. Na de ezt a telefont napi 2 szer tölti a haverom erős használat mellett. A 7 éves régi Samsungom akkumulátora többet bír. (igaz, kisebb képernyője és gyengébb processzora van, de akkor is durva, hogy egy 7 éves készülék többet bír, mint egy új szintén márkás telefon.) A 12 es Iphone aksi sem egy sztár, de azért el lehet vele lenni. Egy napot pont kibír töltés nélkül, ha nincs csutkára tolva a fényerő.

2022. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért arra figyelj, hogy ha az aksi annyira fontos, hogy egy S21-es Samsung sem lesz kb. semmivel sem jobb mint egy iPhone 12 üzemidőben, aksiméret ide vagy oda. Én is ezért választottam az iPhone 13-mat (a simát), üzemidőben kb. mindent vert ami konkurens árban, méretben és tudásban.
2022. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Igen, sajnos az s20 után a Samsungok sokkal gyengébb aksikkal lettek felszerelve. Iphone 13 nagyon szimpatikus, de picit drágább, mint ami bele fér, ahogy a Samsung S22 is. Megvárom, hogy kijöjjön az új széria, akkor majd le fog menni az ára. Soha sem a legújabbat veszem, mindig az egyel régebbit. Szóval vagy most megveszem a 12 tőt vagy az s21 et, vagy picit később a 13 at vagy az s22 tőt. Lehet aztán Pixel 6 lesz belőle, még tényleg nem tudom.
2022. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában mindenhol azt szajkózom, hogy nem hiszem hogy lejjebb fog menni az áruk. Nagyon brutálisan sokat gyengült a forint, szerintem ezek árban maradnak ahol vannak, az új széria alapmodellje meg majd belecsúszik egy 370-80-as nyitóárba, és ott is marad...
2022. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!