Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 8520 Mennyire...

Blackberry 8520 Mennyire megbízható telefon? Tölthetőek-e le hozzá alkalmazások? Az alap alkalmazások + böngésző mennyire működnek jól?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:54
 1/4 Jovanny ***** válasza:
Nekem eddig nagyon bevált, messze a legjobb telefon az eddigiek közül, volt már HTC, Blackberry Pearl, Nokia, SE. A gyári böngészője nekem bevált, bár csak wifit használok, BIS-t sem használok, bár sokak szerint enélkül félkarú óriás, szerintem nem. A többi alap cucc is nagyon jól működik, letisztult, egyszerű, de messzemenőkig jól használható. Megeszik minden Java alkalmazást, Blackberry progikat is lehet letölteni hozzá, bár ezek nagyrészt fizetősek, de erre találták ki a torrentet. :) Nem mellesleg baromi jól néz ki, nagyon kézreálló, bár Nekem nem az eredeti hátlappal van, hanem egy gumírozott Kepler (9300) hátlappal. Az eredeti szerintem gyűjti az ujjlenyomatot. Viszont ha szilikon tokkal van használva, akkor tök mind1. Bátran ajánlom.
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:)
2010. szept. 21. 05:19
 3/4 anonim válasza:
az előző válaszolóval teljes mértékben egyetértve kijelenthetem, hogy remek telefon én is ilyet használok;)
2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudnátok adni egy linket, ahonnan leszedhetek hozzá egy PC suite-ot vagy hasonló progit? kösz előre is
2011. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!