Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható a gsmline?

Megbízható a gsmline?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha többet nem veszek tőlük, silány tájékoztatás (telefonról, de még vásárlásról is.).
2011. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vásárlás előtt felhívtam őket. Akkor közölték, hogy az oldalon feltüntetett ár csak a telefont tartalmazza a töltővel és 1 év garanciával. De utána felsorolták még, hogy milyen konstrukciókba lehet megvásárolni a készüléket. Az összes tartozékával kértem a telefont ez kb. 5 ezerrel dobta meg az árat, de még így is vagy 20ezerrel olcsóbb volt mint ha a Motokernél vettem volna. Ja és személyes átvétellel kértem. Bementem az üzletükbe, előttem lett kibontva a telefon, oda is adták, hogy próbáljam ki aztán ha valami nem stimmel vele akkor hoznak egy másikat. De minden klappolt úgyhogy fizettem és távoztam.
2011. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja,csak az a baj,hogy gy szoftverfrissítésnél behal 99%-ban meg szürkeinportból is származhat meg sérült pecsét

egyetértek az elsővel

speedshopban pl jobban megéri

2011. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tesóm nokiáját ott vettük.


1. angol töltőt adtak a telefonhoz, magyar átalakítót nekünk kellett venni.


2. azt mondták h ha szoftvert frissítek marad magyar a telefon. erre mi lefrisítettük és vmi kóreai nyelvű lett.... elvittük a nokia szervízve és közölték, hogy ezt a telefont kóreából hozták be!!!



soha többet nem veszünk tőlük semmit!

2011. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem orosz használatit adtak a telóhoz, ami szoftverhibás lett 1 év alatt.
2012. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!