Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen internetcsomagot kéne...

Milyen internetcsomagot kéne fizetnem, amelyik nem időtartamra szól, hanem van egy adatmennyiség, és ha azt lefogyasztottam, akkor fogyik le?

Figyelt kérdés

Melyik szolgáltatónál és mennyibe kerül? Hogyan tudok venni?


Olyanra gondoltam, amit ha bekapcsolok, tudom ellenőrizni,hogy jött e üzenet, többre nem is. Nem nagy mennyiség, de addig tartana, amíg le nem fogyasztom?,



2022. júl. 6. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

T-mobile-nál találtam ilyet, feltöltőkártyásban.

Megrendeled, addig van amíg el nem fogy.

A nevét elfelejtettem, csak azt tudom, hogy feltöltőkártyás díjcsomagokhoz megrendelheted, a My Telekom alkalmazásban biztos meg fogod találni de megpróbálok utánanézni.

2022. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dominó Maraton.

[link]

2022. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvan.

Tehát Telekom Maraton 1 GB vagy 5 GB, nézd meg árban melyik éri meg.

Amíg el nem fogy, addig van.

Legalábbis ha valami rejtett passzus nincs amit nem ismerek. :)

2022. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen, tényleg működik.

Én az ötöset használtam egy időben.

2022. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem Vodafone feltöltőkártyás telefonom van, azon nem tudom megoldani. Néztem Yettelnél is, ott még olcsóbb 1 GB, csak ott se tudom előfizetni.


Nagyobb boltokban lehet venni ilyen kártyát, és azzal internetezni?

Illetve 1 GB meddig elég vagy mire?

2022. júl. 6. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha videókat nézel, nem lesz elég 1 GB, chat-elésre elég lehet, ha nem küldözgettek képeket. Bár ha a telefon mindig frissítéseket töltöget le akkor nem biztos - a frissítéseket a Wi-Fi-re kell korlátozni.

Szerintem kérd ügyfélszolgálat segítségét a net aktiválásában.

2022. júl. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# duál SIM?
2022. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!