Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi Poco X3 Pro telefonról?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri megvenni? Érdekelne, hogy mennyire jó a kamerája (pl. koncertek felvételéhez), aksija, minden.

Esetleg tudtok hasonló, vagy jobb telefont ajánlani olcsóbban?



2022. júl. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szar
2022. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Koncerteket telefonnal rögzíteni nem szabad, legfeljebb ha valami szar playback felvétellel akarsz menőzni a tiktokon. Tök mindegy, hogy milyen drága a telefon, koncerteket nem azzal kell felvenni, sem pedig az esküvőket. Arra ott vannak a direkt az ilyen célokra kifejlesztett kamerák, amiknek a mikrofonjuk is pont erre való, és nem beszédmikrofonnal kell rögzíteni a hangot.

Amúgy nem egy rossz telefon, a proci sem olyan rossz, ramból is van elég, de én a 64 giga belsőtárhelyet keveslem, mert ha videózol, az könnyen megtelik, pláne, ha van még rajta pár játék is, ami hajlandó "Hízni". Ha videóznál, akkor 128 GB alatt ne tedd! Ott van mondjuk a Redmi Note 10 Pro, vagy a Redmi Note 11.

2022. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten koncertekre venném, csak azért nem lenne rossz dolog, ha látszódna is valami abból a pár számból, amit felveszek. Mert ha koncerten vagyok, nem a telefon tartása meg a karom edzése miatt vagyok ott, hanem hogy élvezzem, így 3-4-nél többet sosem szoktam felvenni.

Igen, a tárhelyen is gondolkodtam. Nekem a jelenlegi telefonomnak 32-es a belső memóriája,elég kevéske. Inkább vennék már a szükségesnél nagyobb tárhelyűt, csak kevés ne legyen.

Amúgy pedig köszönöm!


Esetleg ha valakinek van vele tapasztalata, az még írhatna.

2022. júl. 7. 14:11
 4/6 A kérdező kommentje:
#1-es, ki tudnád fejteni a véleményedet?
2022. júl. 7. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kínai kacat.
2022. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hun_74 ***** válasza:
45%

Nekem X3 pro-m van, és ár/értek arányban egész jó. A Yettel elődjénél vágták hozzám, 65ezerért.

A kameráját annyira nem használom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

2022. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!