Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatót...

Melyik mobilszolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés
lefedettség a lefontosabb kérdés, legföbbképpen a Szolnok-Debrecni vasúti szakaszon, telefonálni nem divat már, net legyen inkább nekem az a fontosabb!

2022. júl. 7. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Telekom
Yettel
Vodafone
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Vasútvonalakon tapasztalataim szerint egyik sem megy normálisan, egyébként pedig mindenhol máshol Telekom.
2022. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Telekom vagy Yettel
2022. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
91%
Telekom
2022. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Szintén ezt a kettőt javaslom, de Telekomnál a megújuló netet ne kapcsold be az appban, mert lehetetlen lemondani, csak ha bemész személyesen.
2022. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Telekom.
2022. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Hálózat szempontjából a T, a Y, majd a V.

Korrektség szempontjából a T, aztán a V, majd a Y.


Van még a digi de meddig, azt nem tudom.

Van egy olyan érzésem, hogy beolvasztják az üzletágat a Yettelbe.

Aztán majd a zöldek eldöntik mi marad és mi nem.


Szívem szerint egyiket sem ajánlanám, de más meg nincs.

2022. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a Telekomról mondják inkább ahogy olvasom, hogy a Keleti vasútvonalakon nagyon rossz, ugyan ez jellemző tapasztalataim alapján a Yettelre is..


Tehát valóban a Telekom lenne jobb?

2022. júl. 8. 11:19
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Vonaton a felső vezeték miatt zavarja a mobil kommunikációt. De maga a vasúti szerelvény is egy fém kalitka, az sem egy nyerő dolog.


Veszel egy egy feltöltő kártyát és kipróbálgatod, az a tuti megoldás :)

2022. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Pár hete átváltottam a Telekom korlátlan mobilinetre. Ha a telefonálás nem számít, akkor náluk van a legolcsóbban korlátlan mobilinternet (főleg, ha van otthoni szolgáltatásod is náluk). Telefonálni én (is) alig szoktam, de sokat internetezek.


Én Kecskemét és Baja között "teszteltem" (kb. 100 km), az úton végig webrádiót hallgattam, és csak néhány alkalommal tapasztaltam megszakadást, majdnem mindenhol volt térerő. Nagyon jó a lefedettségük.


Úgy tudom, hogy a Telekom és Yettel közösen építették ki a 4G hálózatot (kivéve Budapest), ezért a kettőnél egyforma a lefedettség. A Vodafone külön építette, de az ő lefedettségük is hasonló (már minden kis faluban van 4G mindhárom szolgáltatónál). Szóval bármelyiket választod, nem lősz mellé, viszont ha az egyiknél van otthoni szolgáltatásod, akkor árban az lesz a legolcsóbb.

2022. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A vasúti hálózat lefedése sosem volt tervben, ahogyan az autópályák lefedése sem mobilnettel. Ha véletlenül jó a térerő vasúton, akkor az valószínűleg azért van, mert város közelében jársz.
2022. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!