Váltsak androidra?

Figyelt kérdés
Annyian mondták, hogy az apple cuccai túlárazottak. Milyen alternatívát ajánlotok, ami egy kategóriában van?

2022. júl. 9. 01:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Samsung Galaxy A jó választás, ugyanazt tudja mint egy okos mai apple telefon, csak nem 9999999ft-ért, sokkal olcsóbbak, akár 50-60ért is kapsz Galaxy A-t ami erős és gyors, a kijelző vagy a hátlap csináltatás is jóval olcsóbb. A kamera se annyira vészes, jó minőségű de nem mondhatnám hogy jobb az Iphone kameránál, a 2022-es Galaxy A telefonok asszem már 4 kamerásak, vagyis az enyém A13 4G 2022-es SM-A135F model.


A minőségben az iPhone jó

Biztonságban az Android

2022. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%
+ Ott a google playt kapod ahol sokkal több app ingyenes mint a App storeban.
2022. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Megörültem hogy milyen jókat írtál, milyen olcsón, de néztem pár videót, és nem egy szint.

Ami egy kategória, az s22 ultra, az meg drágább.

Annyival jobb?

2022. júl. 9. 01:58
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Nekem régen S4-em volt de olyan hulladék volt hogy váltottam, nem tudok sokat a mostani S telefonokról, hogy jók-e vagy ugyan olyan hulladékok, nekem az S4 problémai: Nem jött fel a billentyű,lassú,akadozott kb a fotó app is,ilyen 16GB tárhelyű volt, Android 3.0 vagy 4.0-val.


[link]


Adok wikipédiát, ha nem tudsz angolul, akkor fordísd le az oldalt

2022. júl. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Benne van a proci,android,RAM,akksi stb...
2022. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

lol az iPhone kisebb akaival tovább birja

Meg az is durva, hogy aa új androidos csúcsprocit is lekörözi az apple-é

Ezekszerint a samsung túlárazott

2022. júl. 9. 02:11
 7/14 anonim ***** válasza:
1%
Az újjab apple telefonok 3000 mAh-sak, és gyorsan merülnek, szerintem egy napot se bírnának ki. Egy 2016-os telefonok vannak annyiak kb. Az új samsung telefonoknak van akár 5000-8000 mAh-juk Egy Galaxy A telefon az biztos egy napot talán 20 órát kibír ha nem játszol rajta végig. Ha játszol kb 7-8-9 óra után merül le. Meg gyorsan feltöltődik. 75%-tól 30Perc kb. 50% 1Ó 15-25P kb. 25-30% 2Ó 15P kb. A teljes 0%tól valót nem tudom, mert addig még sosem merítettem le a telefonomat. Ez 5000 mAh Galaxy A amit leírtam %okról. A legtöbb Galaxy A meg S az 5000 mAh-es.
2022. júl. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 7-es. Lehet a telefonodban egy autó akkumulátor is, ha rosszul van optimalizálva az egész rendszer. Ebben a videóban a tesztelő használat közben hasonlítja össze a két csúcskategóriás telefont.: https://www.youtube.com/watch?v=4NrEJ9G9x4g


És mindezek mellett fontos megemlíteni a telefonok támogatottságát is. Amíg az Apple 6-7 évig támogatja normális frissítésekkel a telefonjait addig a többi gyártó nem.

2022. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, szerintem az árkategóriájában egyáltalán nem olcsóbbak az androidos telefonok, sőt most én is a Samsung S22 vs iPhone 13 dilemmázásomban tapasztaltam is, hogy a Samsung drágább.

Én az Apple túlárazottságát inkább csak bizonyos kiegészítőkben érzem, de ezeket meg egyáltalán nem kötelező használni. Pl. szerintem az aktuális csúcs okosórájuk egy 20-30%-kal drágább, mint amennyit ér, a fülhallgatóik meg aztán tényleg elképesztő nagy haszonkulccsal rendelkezhetnek.


"Az újjab apple telefonok 3000 mAh-sak, és gyorsan merülnek"


Ez meg egyenesen baromság. A mostani telefonom nemhogy kevesebbet, de többet bír üzemórában, mint az ezelőtti Xiaomim másfélszer ekkora aksival.

2022. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én a konkurenciához képest nézem, és a fülhalgatók is ugyanannyiba kerülnek. Ezek után nem értem, hogy miért van túlárazva
2022. júl. 9. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!