Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi el a messenger...

Miért nem küldi el a messenger az üzenetet?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy egyideje nem küldi el a messenger az üzenetet, és azt se mutatja ki, hogy ki elérhető. Eddig ez nem volt. Most ha írok valakinek, csak egy üres kör van utána, ami azt jelent, hogy kézbesítés, és az mem vál át lilára. Letöröltem a messenger újraraktam, a netet elfelejtettem a telefonnal. Minden megcsináltak. Eddig ezt nem csinálta. Most nem tudom mi van.

2022. júl. 9. 20:35
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen csak akkor szokott lenni ha nincs net. Illetve akkor szoktam még nem látni hogy ki elérhető ha kikapcsolom az elérhető módot. Ha az üres karikában van egy pipa az csak azt jelenheti hogy nem elérhető az illető.
2022. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos az utolsó frissítés óta ezek a hibák jöttek elő. A play áruházban a messenger alkalmazásnál sok kommentet lehet olvasni ilyen problémákról.
2022. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!