Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki cserélt már Samsung...

Valaki cserélt már Samsung Galaxy A70 kijelzőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy a gyári kijelző keretbe bele fér az utángyártott TFT LCD kijelző? Van neki elég hely mélységben? mert hát AMOLED-es kijelző és az tudtommal vékonyabb az LCD-nél. Valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm!

2022. júl. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő már cserélt, kérdezz tőle:


https://www.youtube.com/watch?v=0Fw2qSLKnVc

2022. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Galaxy A70 van, és sajnos én is sikeresen betörtem a kijelzőjét, de inkább úgy döntöttem, hogy nem vacakolok a cseréjével, mert koránál fogva már csak utángyártott van hozzá, az meg nem annyira pontos vagy érzékeny, mint a gyári!

Viszont nem értem: mi a fenének akarsz TFT kijelzőt bele? Az a legrosszabb fajta, ma már gyáriban is kizáró ok lehet egy telefonnál - fakó színek, és zabálja az energiát, régen elavult fajta! Annál még az IPS is jobb, de az Amoled meg pont a legjobb - élénk harsányabb színek, a leginkább energiatakarékos, AOD, és végtelen kontrasztarány - szinte csak előnyei vannak! Ha meg az esetleges beégéstől (szellemképtől) tartasz, annak a veszélye nem csak a TFT-nél, hanem az IPS-nél sem áll fenn, a Samsung-féle Super Amoled meg már igazán kiforrott technológia hozzá!

2022. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért mert az a legolcsóbb :) amennyiért vesztegetik a gyári AMOLED kijelzőt annyiért már telefont is veszek használtan, de nekem így is megéri a 20 ropi hogy TFT a kijelző...engem annyira nem érdekelnek a színek, meg az energiahatékonyság csak hogy jó legyen.
2022. júl. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!