Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi-t alaplapi hibánál...

Xiaomi-t alaplapi hibánál érdemes adatmentésre szervizbe vinni?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi szerviz nem foglalkozik vele, találtam egy másikat, 15.000 Ft-ért adatmentést csinálnak.

SD-kártyát kivettem belőle, a telefonban maradt adatokból tudnak megmenteni vajon?

Igaz, hogy ez típushiba és nem javítható?



2022. júl. 10. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A semmiből egyszer csak kikapcsolt és azóta sehogy sem lehet bekapcsolni. Nem reagál semmire sem.
2022. júl. 10. 09:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan fontos adaid vannak amit nem tudtál egy felhőtárba szinkronizálni akkor igen, érdemes egy adatmentést kérni.

Mindenre szeretik azt mondani, hogy típus hiba, hogy javítható-e az jó kérdés, de sokszor tényleg könnyebb az egész alkatrészt cserélni mint javítani.

2022. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pár telefonszám maradt benne, amit valamiért nem engedett a SIM-re menteni.

Néhány lementett kép és zene.


Furcsa, hogy a Xiaomi szerviz nem görcsöl vele, más viszont nyitott rá. Jó lenne tudni, hogy mire számíthatok, nézzek-e új telefont? Ha igen, akkor lehet, hogy nem Xiaomi-t kellene, ha valóban típushiba. Nehéz ez..

2022. júl. 10. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Redmi 4X-nek biztos nem volt ilyen gondja. Azt 6 évig használtam gond nélkül.

Telefonszámokat mindig a Google címtárban tartom. Így ezzel nincs gond.

Ha tényleg Poco M3-ad van és még garanciás akkor szerintem gariban csak megcsinálják a telefont. Kap egy új alaplapot aztán használhatod tovább.

2022. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!