Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Biztonsági mentést mivel...

Vimail kérdése:

Biztonsági mentést mivel érdemes csinálni, ami biztosan csak újonnan módosított fájlokat ment? (Windows, Linux)

Figyelt kérdés

Rsync programmal jártam már úgy, hogy indítás után - mivel a forráshelyen már nem volt meg az adott adat, a célhelyről is rögtön törölte, gondolom, hogy tükrözni akart. Nem tudtam jól paraméterezni, vagy nem tudom.

Jó lenne parancssoros, platform-független program e célra, mely Windows és Linux alatt is jól működik.



2019. júl. 4. 18:24
 1/4 kovpet ***** válasza:
100%
Jól paraméterezett rsync esetleg? :)
2019. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mivel a forráshelyen már nem volt meg az adott adat, a célhelyről is rögtön törölte"

Alapból nem csinál ilyet az rsync, csak ha külön kéred.

[link]

2019. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen kiens van, ami Windows és Linux alatt is jól paraméterezhető és gyorsan szinkronizálja a változásokat? Rsync Windows-változata (már nem adják ki free változatban a parancssorost se) gyakran lefagy.

Amit meg esetleg magamnak Cygwin segítségével előállítanék vagy letöltenék, nem biztos, hogy jó lenne.

Valami más program, ami stabil Windows és Linux alatt is és parancssori felülete is van?

2019. szept. 21. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért kell ugyanaz a szoftver két különböző rendszeren, de ha mindenáron, akkor pl. Java alkalmazásban is gondolkozhatsz. Pl:

[link]

Csak hát ezzel szűkíted a választékot, akár a minőség rovására. (Bár nem ismerem a fenti progit, lehet hogy jó.)

2019. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!